Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstrualcios gorcsok enyhites...

Menstrualcios gorcsok enyhitesere mit ajnalatok gyogyszert mar vettem be de nem csinalt semmit?

Figyelt kérdés
?
2019. júl. 7. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Erre speciális tabletta az Algoflex M, vagy ugyanilyen hatású az Algopyrin + No-Spa tbl. kombináció.

(Ugyanis ilyenkor fájdalom csillapítás és görcsoldás kell.)

Én ezeket ajánlom.

2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Algoflex M, forró zuhany/melegvizes palack a hasadra segíthet.

Görcs enyhítésére én cickafarkteát iszok. Keserű, de fel lehet dobni borsmentával.


[link]

2019. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem már hányásig fokozódtak a görcseim, amikor rájöttem, hogy az Algoflex Forte segít. Kettesével szedtem, mert egy nem használt. Ezen kívül a nehéz napok előtt és közben ne egyél semmi puffasztót és nehezet. Ilyenkor ajánlom a könnyű zöldségeket, gyümölcsöket, és a sovány húsokat.

A nehéz ételek csak még jobban nyomják a hasadat, ahogyan puffadsz tőlük.

Cickafark tea szintén jó ötlet.

Mellesleg megnyugtatlak, nem fog örökké tartani, általában a gyerekszüléssel elmúlik, illetve másmilyen lesz a menzeszed.

2019. júl. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szülés után elmúlik. Aha persze. Ez a szokásos nőgyógyász duma, nekem is elhintették anno.

Flector por, Analgesin Forte 550 mg, Xilox por. Nálam ezek váltak be leginkább. No-spa-t meg az Algoflex M-et simán kiröhögte a hasfájásom. :/

2019. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Algoflex M nevű gyógyszer ugyanaz, mint egy algoflex forte (ezt fejfájásra is használom) + 2 db NoSpa.

Az algoflexek ibuprofen hatóanyagú fájdalomcsillapítók, míg a nospa görcsoldó.

Egy barátnőm borzalmasan rosszul van minden hónapban ilyenkor, ő buscopant szed.

A flector, xilox erős fájdalomcsillapítók, orvosnak kell felírnia.

2019. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!