Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lanyok/nők! Kinek mi valt be...

Lanyok/nők! Kinek mi valt be eros menstruacios gorcsok enyhitesere?

Figyelt kérdés

Nalam az elso nap mindig a poklok pokla, utana szinte olyan, mintha elvagtak volna, nem is jelentkezik a fajdalom...

De az elso nap tenyleg kritikis, hanyasig, hasmenesig fokozodik.. Pokoli gorcsok..

(Voltam mar kivizsgalason, hogy miert lehet ennyire kegyetlen, de nem talaltak semmit)

Kivancsi vagyok ti hogy elitek meg ezeket a napokat?!...

Most is itt virrasztok, keptelen vagyok elaludni...


2015. júl. 24. 03:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is az első napnál vagyok, vagyis voltam ezelőtt pár órája. Nekem is a pokol az a nap, de most egész jól megvoltam. Egész nap csak fekszem, a hasam szúr, görcsöl, feszül, ilyenkor egy fél doboz Ketodex elfogy. És olyan érzékeny már egy héttel előtte az egész szájüregem, hogy kínszenvedés a fogmosás és az evés is. Minden nap ájulásérzet jön rám többször is, fekve, ülve, állva, mindenhogy. Nem egyszer volt, hogy össze is estem. Volt olyan, amikor a fürdést kellett félbehagynom, annyira rosszul voltam. Az állandó ingerültségről ne is beszéljünk. Már feltűnt, hogy ezekben a napokban a hajam is konkrétan tincsekben kijön, ha kicsit meghúzom. Már 10 éve szenvedem ettől, de nincs mit tenni.

Tudom, mindenki a NO-SPA-val jön, de nekem semmit se ér, nálam minden fájdalomra csak a Ketodex vált be, igaz, sokszor abból is két tasak kell egyszerre. Még a forró borogatás is jó rá valamennyire, de kánikulában...

2015. júl. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kicsi meleg vízben oldott 50 csepp propolisz tinktúra, amikor már bogyó sem segített
2015. júl. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nospa, algopyrin, cataflam. Kb ebben a sorrendben, közben veszek egy meleg vizes fürdőt (ebben a hőségben persze nem, de amúgy igen :D).

A kedves anyukám a hasamat és a talpamat felváltva masszírozza. Elvileg a sarkunkon vannak az intim területeink, és tényleg, megnyomom, elmúlik a fájdalom. Aztán persze újra jön, de egy jó órás talpmasszázs és a cataflam csodákra képes!

2015. júl. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is a cataflam vallt be, minden fajdalomra ezt hasznalom. nekem a menstruacios gorcsoket kb 30 perc alatt elmulasztja ugy, hogy kozben teszek a labam koze forro vizes palackot:)
2015. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia :D

Hasonló cipőben járok nekem a forró vizes módszer mindíg enyhíti :)) próbáld ki esetleg a melegvizes borogatást hogyha nem jobb akkor ülj be a kádba és tussal közvetlenül a hasadra fojasd a vizet :) (kicsit furcsán hangzik de tényleg jó :)

17/L

2015. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Apranax-ot szedek, általában első nap 1et; ha nagyon rossz, ami szerencsére ritka, mert elég sokáig tart a hatása, akkor aznap még egyet, de az is előfordul hogy 2 nap alatt fogy 2. Elvileg ez elég erős fájdalomcsillapító, nem is érzek semmi fájdalmat.


Évekkel ezelőtt Rubophent szedtem de nem használt semmit, ugyanúgy szenvedtem és hánytam összevissza.

2015. júl. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!