Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios gorcs enyhitesere...

Menstruacios gorcs enyhitesere valami modszer?

Figyelt kérdés

Soha nem gorcsoltem , de most 2level fogamzasgatlot kellett elszednem egymas utan. Az este megjott de neha olyan gorcsrohamok jonnek ram, hogy sirni tudnek....

Raadasul a 2.levelnel vegig vereztem a 21nap alatt...ez normalis?



2015. jan. 18. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2 görcsoldó és csoki nekem használ
2015. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, No spa nekem nem er semmit...probalkozom csokival melle, koszi :)
2015. jan. 18. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

vannak más gyógyszerek is.

próbálkozz amég nem találod meg a neked megfelelőt.

a patikus tud ajánlani párat.

2015. jan. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, megyek holnap a patikaba,csak ma este 10-ig dolgozom es azert gondoltam hogy este otthonra kellene valami. Egyebkent sem folyamatos hanem majdnem hullamokba jon, mintha vajudnek :D
2015. jan. 18. 15:54
 5/5 anonim válasza:
Ha meg mindig gorcsolsz mikor megvan,mivel jon a joido majd fekudj ki a napra igy hogy a hasadat erje a nap. Attol igerem jobb lesz. Legallabis ez eddig egyszer probaltam de nekem sokkal jobb lett:) de ha nincs napocska egy palacka forro viz es oda teszed a hasad aljahoz:) ha tul forro a viz pollodon keresztul vagy egy torolkozot oda teszel es azon keresztul:)
2016. jún. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!