Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égő fájdalom az egyik mellben?

Égő fájdalom az egyik mellben?

Figyelt kérdés

Egésznap érzem, de most éjjel nagyon fájt és mintha megduzzadt volna a mellizmomnál és kisugárzik hónalj, borda és kar irányba, érintésre is fáj, nagyon érzékeny + érzek egy tapintásra rugalmas csomót a jobb mellemben (ezen az oldalon fáj csak, a másik nem) bimbó fölött kb. 1 cm-re. Már előző vérzésem előtt kezdődött de akkor még nem fájt ennyire, és azóta folyamatosan fáj, főleg este/éjjel. Most vérzés előtt vagyok már késik 2 napja.

Nem tudom komoly baj lehet vagy csak a ciklusommal függ össze? Bár eddig nem fájt soha a mellem, pedig már 10 éve menstruálok.

22/N



2019. júl. 9. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
mindig menstruáció utáni napokban kell áttapintani a melleket. ha akkor is érzel csomót (lehetőleg háton fekve, akkor jobban ellapul), akkor érdemes ultrahangra menni. egyébként gyakori jelenség, hogy menstruáció előtti napokban fáj a mellünk és esetleg csomót is tapintunk (lehet csak felszaporodott mirigyállomány). nekem is huszonéves koromban fájt először, elmentem orvoshoz,de az ultrahangon szerencsére nem láttak semmit. amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, teljesen elmúlt a fájdalom.
2019. júl. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
amikor fájt, nekem Mastodynont és E-vitamint ajánlottak, de végül nem vettem, mert elmúlt anélkül is
2019. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy menstruáció előtt gyakori, de nekem nem csak előtte fájt hanem folyamatosan 1 egész hónapig. Most már nem annyira, de még mindig gyakran olyan izomláz szerűen fáj és csomó még mindig van.
2019. júl. 22. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!