Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » [LÁNYOK] Fáj ha vastagabb...

IKii kérdése:

[LÁNYOK] Fáj ha vastagabb "játékokkal" próbálkozom. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Általában vékonyabbal szoktam (pl.: fésűnyél), de néha megpróbálkozom vastagabbal is. Azonban ez nagy fájdalommal szokott járni. Félek hogy ez majd a rendes szexet lehetlenné teszi.


Mi lehet az oka? Lehetséges hogy azért van ez mert még szűz vagyok? Függ ez attól, hogy milyen síkosítót használok? Vagy ennek van más oka?



2019. júl. 4. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy eléggé felizgulva, kitágulva. De nem igazán kéne akármit feldugni, könnyen sérülést okozhat, főleg, ha nem vagy elég nedves. Ha ilyesmit szeretnél csinálni, akkor vegyél vibrátort, erre találták ki.
2019. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan próbálkozol a vastagabbal? Úgy értem, hogy először próbálod mondjuk ujjal vagy vékonyabbal, és csak utána vastagabbal, vagy mindjárt a vastagat teszed be? Utóbbi esetben simán az a gond, hogy nem vagy eléggé kitágulva.
2019. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Fésűnyél..tejóég. Gondolom jól meg is tisztítod előtte hogy ne kerüljön beléd semmi kosz vagy baci??....

Vegyél egy műbrokit vagy egy vibrátort.

2019. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Csak jövőre leszek 18 szóval nem engednének be sex boltokba és neten se vásárolhatok ilyeneket. És igen, mindig alaposan megtisztítom. Eléggé tisztaság mániás vagyok.
2019. júl. 8. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Magamnak semmi vastagabb nem esett jól, volt h fájt pedig nem egyből neki estem egy vastag valamivel szárazon. Féltem is milyen lesz majd az első. De a pároddal más lesz. Vágytok egymásra plusz közös előjáték és szuper lesz. :) Nekem is pozitív csalódás volt.
2019. júl. 10. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!