Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van meg itt olyan akinek sok...

Van meg itt olyan akinek sok folyasa van?

Figyelt kérdés

Sima huvelyi folyasra gondolok. Nincs fertozes, se gomba. Minden nap hordok tisztasagit, mikor munkahelyen vagyok, egesz nap ulok es izzadok akkor jobban "osszekoszolom". Otthon valamiert tisztabb maradok, lehet surubben jarok olyankor wcre, vagy nem tudom. Parom mar masodjara teszi szova, hogy amugy neki ez fura, meg miert is kell minden nap betet. Rosszul esik, nem tehetek rola. Mehszajsebem van, doki szerint ez okozhat bovebb folyast. Volt, hogy sima kupot kaptam mert kicsi gyulladast velt felfedezni, a kup utan a kovi menzeszig a folyasom minimalis volt, menzesz utan visszatert a rendes kerekvagasba. Nem budos, nem szokatlan allagu es szinu. Mit tehetnek meg? Valakinem van hasonlo gondja?

21/L


2019. júl. 9. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Van nekem is. Már 14 éves korom óta. A doki szerint alkati dolog. Gyulladas eseten nekem is több volt de ha semmi bajom is több,mint az átlag. Nekem is kell minden nap a tisztasági betét. A párod legyen toleránsabb. Nekünk elég kellemetlen anélkül is,hogy piszkálnának..
2019. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy STD szűrésre elnéznék.


Nekem is volt ilyen gondom, nőgyógyász semmit nem talált. Lett egy új partnerem, egy friss fertőzésem (trichomonas) ami megijesztett és hiába diagnosztizált és kezelt nőgyógyász elmentem teljes szűrésre. Kiderült volt egy egyébként tünetmentes chlamydiám, kikezelték azóta negyed annyi folyásom sincs. Ha akkor nem ijedek meg lehet soha nem derül ki.

2019. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amit a kettes írt, nem hülyeség. Most esett le,hogy anno nekem is volt Chlamydiam. A kedves exem össe-vissza csalt mint utólag kiderült,tőle kaphattam "ajándékba". Az pasiknál tünetmentes de fertőz,a nőknél is lehet csak bővebb folyás a tünet de később meddőséget okozhat.. szóval így én is javaslom a szűrést.
2019. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Veletlenul nem fedezhetik fel ezt? Kimondottan ilyen szuresem nem volt, csak sima rakszures.
2019. júl. 10. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bővebb a folyasom, nincs semmi problémám, egyszeruen ilyen tipus vagyok. Mindennap használok tisztaságit. Próbáld megértetni a baratoddal hogy ez teljesen normalis dolog, nem tudsz vele mit csinalni.
2019. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem, nőgyógyász nem szűr rá akkor sem ha panaszod van. Gombára bakteriálisra néz csak. Sima mezei rákszűrésnél ezeket sem nézi.
2019. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem vészesen sok, viszont én is használok minden nap tisztaságit. Mindegy, h sok vagy kevés, inkább az legyen olyan, mint a bugyim. Ha meg munka közben jobban "összekoszolod", akkor szerintem oszd meg a dolgot: nagyjából félidőben cseréld ki, így nem lesz annyira koszos mikor hazaérsz, arról meg nem is beszélve, h kevesebbet ülsz a nyirkos betéten. Ezek a tisztaságik, amúgy sem valami sokmindent szívnak fel, hamar tele lehet izzadni, utána meg már nem sok hasznát veszed. Vagy, ha nem tudod a cserét megoldani mukaidőben, akkor inkább egy kisméretű eübetétet tegyél, azzal szárazabban ki tudnád húzni a napot. Amikor nekem is erősebb a folyásom, vagy pl ha kúpot kell használni, én is inkább azt hordok, mert lényegesen tartósabb, mint a tisztasági így kevesebb vele a gond is. Találtam egy olyan fajtát, ami vérzéshez elég vacak, de erre a célra teljesen jó. Szóval, ha gondolod, akkor ez is egy opció lehet.


A pasid meg egy bunkó. Miért baj az, h minden nap hordassz tisztaságit?! Nemhogyinkább örülne neki, h próbálod kezelni a problémát. Ha nem hordanád, folyás akkor is lenne, csak éppen a bugyidon, ami sokkal inkább kiábrándító, mint egy betét, ráadásul, ha sokáig van rajta a cucc, még a színét is kifakíthatja. Szóval szerintem kb ez a legjobb, amit tehetsz, ha voltál dokinál, és nem talált semmi problémát.

2019. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!