Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 éves kislánynak folyása...

10 éves kislánynak folyása van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először azt hittem meg fog neki jönni, de már napok óta tart, és semmi változás. Amúgy is korainak tartottam volna, mert elég soványka. Viszont ahogy néztem olyan zöldes-sárga folyása van. Nőgyógyászhoz nem akarom elvinni, én voltam szűz koromban, nagyon nagy trauma volt. Nekem ez inkább bakteriális fertőzésnek tűnik, mondtam neki, hogy veszek kúpot, de azt mondta kizárt, hogy ő azt felteszi. Most mit csináljak vele? A körzeti orvos tud segíteni ebben?
2019. ápr. 17. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Van gyereknőgyógyász is..Biztos nem a körzeti orvoshoz vinném ilyen gonddal.
2019. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak éppen jön a hosszú hétvége, most hova menjek vele?
2019. ápr. 17. 21:37
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy volt már, hogy én is átmentem gombás fertőzéssel hozzá, és simán felírt rá egy gyógyszert. A kórházban a nőgyógyászaton napokig ott kell ülni, ráadásul ahogy bánnak a beteggel, ennek nem akarnám kitenni a gyereket.
2019. ápr. 17. 21:38
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is gyereknőgyógyászhoz vinném, nekik direkt ez a specialitásuk így csak nem lenne traumatikus élmény de muszáj kezelni ezt valahogy akkor is ha tart ettől vagy cikinek érzi.
2019. ápr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem, hetente egyszer rendel. Ennél azért sűrgősebben kéne segítség, akkor pedig csak marad a háziorvos.
2019. ápr. 17. 21:52
 6/16 A kérdező kommentje:
Nővédelmi Központba meg csak előjegyzéssel fogadják, 1 hónap múlva van a legközelebbi időpont.
2019. ápr. 17. 21:53
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Magan nogogyasz! 10 ezer egy vizsgalat de ott nagyon aranyosak es figyelmesek nem olyan mint az sztks

10 eves kislanynak meg valoban nem kene kupot adnod, viszont te igy ranezesre nem tudod sajnos megmondani bajterialis e a fertozes vagy sem.

2019. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Magán nőgyógyászt sem tudok felhajtani már ünnepek előtt. Akihez én járok hétfő, szerdán rendel, és oda is be kell jelentkezni. De oda is legközelebb szerdán tudnám elvinni. Na, vajon miért kúrálgatja magát az összes nő otthon házilag?
2019. ápr. 17. 22:17
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
8èves volt tavaly a lányom mikor folyása lett,elèg ronda volt mindig a bugyija.Elvittük a gyermek nőgyógyászatra,nagyon kedves volt az orvos,semmi rossz lmènye nem volt.Ès normális azt mondta,várható hogy lassan megjön a menszesze.Azóta se jött meg de idönkènt van folyása.Elvileg a folyás után kb 1 èvvel jön meg.Nekünk daldacin krèmet írt fel a doki,ha piros a nunija azzal kenem.
2019. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Elvittem én is a kórházba ma, elvileg csütörtök du 2-4-ig volt a gyereknőgyógyász rendelés. De azt mondták egész héten nem volt az orvos, helyettes persze nincs. Átküldtek az nőgyógyászatra, ahol 2 után már csak ügyelet van. Mondtam, hogy mi a gond, a nővérke teljesen fel volt háborodva, hogy én hogy merek odamenni egy ilyen piti üggyel, ez nem életveszély. Jelzem senki nem volt a rendelésen rajtunk kívül. Mondtam, hogy a gyerek nőgyógyász elvileg most rendelt volna, de nincs itt, ezért küldtek ide, de nem érdekelte. Ezek után felhívtam a körzeti orvost, ő is azt mondta, hogy valószínűleg meg fog neki jönni, de azért elvittem. A vizeletben volt vér és genny is, de azt mondta, hogy ő így nem tudja, hogy ez most húgyúti vagy nőgyógyászati probléma, ezért inkább majd vigyem el egy nőgyógyászhoz. Azt mondta, hogyha nem múlik Bethadin kúpot adjak neki. K. jó ez az egész.

2019. ápr. 18. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!