Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut 2x1 10 napig, utàna...

Norcolut 2x1 10 napig, utàna nagyon enyhe, barnás menstruàció?

Figyelt kérdés

A nőgyógyàszom javaslatára szedtem 10napig a gyógyszert, és az utolsó szem bevètele után 3. napra megjött.

Az orvos azt mondta, hogy olyan lesz, mint szokott. De egyàltalàn nem olyan, inkább barnás, ès tényleg csak nèhàny csepp volt egèsz nap.

Horrmonvizsgàlatra kell mennem a menzesz 3. napjàn. Szerintetek ezt tekinthetem az első napnak?

Miért ilyen gyenge a menzeszem? (3 hónapja nem jött meg egyàltalàn)



2019. júl. 10. 19:10
 1/3 anonim válasza:

Szia!Nem tudom,aktuális-e még...Nem volt peteérésed,ezért volt ilyen gyenge a menzeszed.Én is ugyan így voltam néhàny hónapja.

Azóta mi lett veled?

2019. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A màsodik naptòl nagyon erôs lett a menzeszem. Elmentem terheléses vérvètelre és az inzulinszintem a 60. ès a 120. perc után is 200 felett volt az inzulinom. Neked is hasonló problémáid vannak?
2019. aug. 4. 21:39
 3/3 anonim válasza:
Missed ab után nem jött meg a menzeszem,felborult minden.Peteérésem sem volt,norcoluttol volt “valamicske” 3 napig,majd 40 napra lett újra menzesz.Majd clostilbegyt 2 hónapig.Baba sajnos nem lett,de azóta van peteérésem.
2019. aug. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!