Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a sorrend ha terhes vagyok?

Mi a sorrend ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma vegzek el egy terhessegi tesztet, ezert egyenlore csak tanacsot szeretnek kapni.


Altalaban mindig pontos volt a menteuaciom de most 8 napja kesik. Az utobbi idoszakban tobbszor is felfaztam de attol fuggetlenul pontosan jott meg. Par hete is volt egy enyhebb felfazasom vagy fertozesem (gondolom) de harom nap alatt kikuraltam belole magam gyogyszerrel.

De azota sem jot meg es kezdek ideges lenni kicsit mert a “tunetek” pedig jelentkeznek amik mensi elott szoktak..

Ha terhes lennek mik a teendoim sorrendben? Nem fogom megtartani.


Valaki kerem leirna hogyan is zajlik ez lepesrol lepesre illetve olvastam abortusz tabelttarol is ha abban is vki tapasztalt megirna azt is hogyan lehetett azt is “megigenyelni”.

Koszonom a valaszokat szeretnek minden lehetosegre felkeszulni:S


2019. júl. 12. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb csináld meg a tesztet, ha terhes vagy, már kimutatja. De ha negatív, akkor feleslegesen görcsölsz. Persze, ha nem védekeztetek, akkor van esély rá.
2019. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés, hogy tesztelsz. Ha pozitív, elmész nőgyógyászhoz, neki elmondod, hogy mi a helyzet. Onnantól mondja a továbbiakat.

Abortusztabletta Magyarországon nincs, nem legális.

2019. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmész nőgyógyászhoz, az összes többit ott elmondják. Magyarországon nincs abortusz tabletta, azt legközelebb Bécsben tudod megvenni, de receptre adják, tehát akkor ott kellene orvoshoz menned... mondj le róla, ha nincs ismerősöd az osztrákoknál, aki segíteni tud ebben.
2019. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!