Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal strandolni?

Tamponnal strandolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, hogy szoktatok-e strandolni tamponnal.


Pont akkor mennénk, amikor nekem megjön, viszont nem tudom, hogy merjek-e tóban tamponnal fürödni. Semmi kedvem összeszedni egy fertőzést. Ti szoktatok ilyenkor fürödni?


2019. júl. 12. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Intimkehely jóval jobb. Használtam úszáskor, csúzdaparkban semmi bajom nem volt, kényelmes, nem kaptam el semmi nyavaját. Tampon is jó, de én utálom, hogy a madzag lóg ki, félek, hogy látszik. Plusz az intimkehely tovább bírja és kevesebb a szivárgás esélye.
2019. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem a tampon sem szokott szivárogni szerencsére. Intimkelyhet még nem használtam soha, azt se tudom hogy működik. :D
2019. júl. 12. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Enis az intimkelyhet mondanám! Van csoport a fb-n, keress rá:)
2019. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Liz* ***** válasza:
100%
Plusz 1pont az intimkehelyre! Abszolút megbízható, sokkal jobb mint a tampont.
2019. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Na, ennek utána fogok járni, köszönöm. :)


Nem vagyok fent közösségi oldalakon, de ráguglizok. :)

2019. júl. 12. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve intim kelyhezek én is, jobb mint a tampon, bár az elején fura. De előtte tamponnal is simán mentem vízbe.
2019. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Intimkehelyre még egy szavazat.

Nem mondom, hogy annyira egyszerű a beszerzése, mint egy csomag tamponnak - de megéri az a kis önvizsgálat és kutató munka :)

2019. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Intimkehely! Ezzel nyomtam végig nemrég a nyaralást: úsztam, szörföztem, banánoztam (!), homokoztam a gyerekkel. Egyetlen egyszer sem áztam át és nem ment bele víz egyáltalán vagyis fertőzés sem juthatott be ill egyszer sem kellett ürítenem a strandon pedig a legerősebb napon is a parton voltam. Konkrétan el is felejtettem, hogy megvan, olyan felhőtlenül szórakoztam egésznap mint a nő az o.b. reklámban (habár abban nem vagyok biztos hogy tamponnal is ilyen király lett volna minden :D).
2019. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Millió egy jó angol és magyar videó van a youtubeon kelyhekről, és sok félét tudsz Maggyarországon is venni, rendelni. 3 dolog, amit kerülj, ha nem akarsz rossz vagy nem rendesen bevizsgált / gyanús terméket venni: magyar dm, rossmann saját márka, Aliexpress és hölgykehely.hu meg hasonló gyanús társai..
2019. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hú, pont a hölgykelyheset néztem, köszi. :D
2019. júl. 14. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!