Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a fogamzásgátlót X időben...

Ropi43 kérdése:

Ha a fogamzásgátlót X időben vettem be első nap, akkor másnap nagy baj ha más időpontban szeretném bevenni?

Figyelt kérdés

Általában délben szoktam bevenni, de sajnos ma elfelejtettem elkezdeni délben az új levelet és este fél 8-kor vettem be.

Viszont mindenképp szeretném a déli időben szedni. Nagy gond ha holnap délben veszem be és nem este?



2019. júl. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
12 órán belül kell bevenni. Semmi bajod nem lesz, ha tegnap 8-kor vetted be, ma meg délben fogod.
2019. júl. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hát eleve 24 óránként kell bevenni. Csak akkor kell 12 óran belül bevenni, ha elfleejtettem az előző napit, nem?
2019. júl. 13. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden nap délben veszed be, akkor ha egyszer kihagyod, és csak éjfélkor beszed be, akkor sem csökken a hatása. Így értettem a 12 órát.
2019. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!