Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz tartoznak az...

Milyen orvoshoz tartoznak az ilyen problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves vagyok. Sosem voltam kifejezetten pattanásos. Egy olyan éve viszont elkezdtem pattanasosodni, fekete miteszereim lettek, stb.

Be kellett látnom hogy valószínűleg hormonális problémám van, a menstruációm is felborult, 60-70 nap egy cikluson, és iszonyatosan fáj amikor megjön. A hajam is sokkal ritkásabb, viszont bajuszom meg lett, mert miért ne. Milyen orvoshoz kell ezzel fordulni?


2019. júl. 14. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam már minden féle skincare dolgot, pl. scrubok helyett kémiai hámlasztót használok, nappali hidratalomban van spf, niacinemide cseppeket használok, de nem változik az állapot
2019. júl. 14. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász és/vagy endokrinológus.
2019. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológus majd bőrgyógyász.
2019. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


bőrgyógyásznál már voltam egy olyan fél éve, adott két fajta krémet, de csak rontottak a helyzeten. :(

2019. júl. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!