Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alábbi tünetek mire utalhatnak...

Alábbi tünetek mire utalhatnak orvosilag? Kire tartoznak ezek a problémák? A háziorvost nem érdekli, lecserélni nem lehet, csak egy rosszabbra.22 éves nőbeteg

Figyelt kérdés

Tinikorom óta megfigyeltem, ha oldalra vagy főképp hátra kell nézni, rosszul leszek pár másodpercre, illetve ha hirtelen egyik irányból a másikba kell nézni.

-néha szédülök

-néha a fejemben olyan 1-2 mp-re mintha "söpörnének" nem fáj, csak ilyen nem is hang, hanem nem tudom megfogalmazni

-általános gyengeség (átlagos testalkatú vagyok, rendesen táplálkozok)

-köhögök, krákogok időszakosan de sűrűn évek óta. dohányzás miatt nem hiszem, mert legalább 400 embert ismerek akik régebb óta csinálják és sűrűbben, és mégsincs semmi bajuk , legalábbis 60 alatt nem.

-nehézlégzés, séta közben beszélgetni nem tudok, sokszor két három szó között levegőt kell vegyek

-nem fáj a tüdőm, csak néha sípol, de ez nagyon ritkán van, a nehézlégzés viszont az utóbbi 1-2 hónapban nagyon . tüdő rtg nem mutatott semmmit, én egy csomócskát láttam, de arra nem mondtak semmit. légzésvizsgálatra majd megyek, de addigis leírtam.

-sosem zsibbadt el eddig ilyen hamar a lábam pl., de most már 2 perc után ha egy pozicióban van zsibbad.

-gerincproblémáim is vannak, ez szerencsére jó kezekben van, hamarosan mr lelet és végre talán vége :)

most hirtelen ennyi.


Azon kívül hogy pszichés valakinek ötlet? Mitől lehet, mire utalhat?


2014. márc. 4. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Iszol eleget? A részleges kiszáradás is okoz ilyen tüneteket.
2014. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Laborban voltál? Lehet, hogy vérszegény is vagy.

A megszédülés miatt fülészetre is elmennék.

Allergiás vagy asztmás nem vagy?

A lábad lehet a gerincedtől is.

2014. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én elsőre a cigire tippelek. Ugyanis nekem addig voltak ilyen vándor fájásaim, amíg dohányoztam. Olyan tünetek kerülgettek, amivel a doki elküldött szakvizsgálatra, ahol is megállapították, hogy az adott szervnek semmi baja sincs. De elmondom neked az én véleményemet: a cigi elsőként nem a májat, vesét, tüdőt támadja meg, hanem az agynak azt a részét amelyik ezért, ezekért felelős. De ezt magad is elolvashatod. A leveszélyeztetett részünk a hajszálér hálózat, pontosan az, ami az agy a vese konkrét vérellátását biztosítja. Szinte valamennyi pszichés betegség az agyban keletkezik, de majd mindegyik testi betegséget produkál, holott az adott szervnek nincsen baja. Szokjál le a cigiről és csodát fogsz látni...
2014. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

"dohányzás miatt nem hiszem, mert legalább 400 embert ismerek akik régebb óta csinálják"


A cigi NEM ugyanugy hat mindenkire! Nem vagyunk egyformak; van akinek 10 ev cigizes meg se kottyan, van aki mar fel ev cigizes utan fel labbal a sirban van! Ne abbol indulj ki, hogy masra hogyan hat!

2014. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Várok további ÉRTELMES (szakmaibb) válaszokat. Ma pl. a nem messze lévő boltig eljutottam, és úgy elfáradtam egyik percről a másikra hogy haza kellett hozni.

EEG negatív, lehet hogy koponya CT kimutatna valamit? Kéne protekció.

2014. márc. 5. 11:49
 6/7 anonim válasza:
Hmm..úgy látom, valaki nem akar leszokni a dohányzásról.. :D Hát akkor ne is várj segítséget, ha így reagálsz amikor másik segíteni próbálnak és tanácsot adnak! A dohányzás rohadt egészségtelen, szétcseszi az egész szervezetet, ezt még egy 7 éves is tudja! De te nem..nem baj. A te bajod. Ha szerinted ezek nem voltak értelmes válaszok, és még csak meg sem fontolod őket, mert nem akarsz leszokni, akkor megérdemled a bajodat. (Nem azt mondom, hogy biztosan a cigi okozza, hanem hogy nem ilyen stílusban kell reagálni, amikor mások segítséget próbálnak nyújtani. És a cigiről amúgy is le kéne szokni, mert ugyanolyan, mint a drog, csak lassabban öl, és még másokat is zavarsz vele, vagy megbetegíted őket)
2014. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De ha csak félreértettem, amit írtál, akkor elnézést kérek, hogy rögtön lehordtalak! :D Ha így volt, akkor ne haragudj...azt viszont tényleg fontold meg, hogy leszoksz a cigiről..
2014. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!