Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ertelme szolni a masik...

Van ertelme szolni a masik felnek?

Figyelt kérdés

Egy korabbi nem eppen egyszeru kapcsolatombol terhes lettem mikor ezt megtudtam egy honappal elotte adtam ki az utjat az illetonek.

Nem szeretnem megtartani, mar megtettek az ehhez szukseges lepeseket ugyanakkor az orvosom azt tanacsolta hogy ne vallaljam az egesz felelosseget a nyakamba es igenis szoljak a mar exemnek hogy mi tortent.


En nem vagyok vele hajlando szoba allni, az anyagi vonzata sem erdekel a dolognak de szerintetek is erdemes kozolnom ezt a masikkal meg akkor is ha mar meghoztam egy dontest? Valoszinuleg o is 90% hasonlo velemenyen lenne mint en, akkor is?


Az en velemenyem az hogy igy folosleges tudnia rola.

Egyebkent 26 es 36 evesek vagyunk. Fuggetlenek mind a ketten ez nem titkos viszonybol lett.


Koszi a valaszokat massal kapcsolatos velemenyre NEM vagyok kivancsi. Koszonom :)


2019. júl. 17. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Mi a fenének, ha egyszer nincs közötök egymáshoz? Semmilyen funkciója nem lenne egy ilyen beszélgetésnek. Az orvos egyáltalán miért ártja bele magát kapcsolati problémákba?
2019. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben ne szóljál neki. Minél kevesebben tudják, annál jobb.

Meg csak az kéne, hogy az exed bosszúból elkezdje terjeszteni...

2019. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!