Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam és nem jön...

Nagyon fáj a hasam és nem jön meg mit csináljak? 3 hete ez van eszem a gyógyszereket.18 éves vagyok

Figyelt kérdés

16 évesen jött meg először és nekem nagyon gyenge alig van valami akkor is csak 3 nap. Nem voltam még orvosnál soha. És nem is tudok erről senkivel sem beszélni. Apukammal élek vele ilyenről nem beszélek

Meg szűz vagyok


2019. júl. 18. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

3 hete meg kellett volna, hogy már jöjjön és azóta görcsöl a hasad?

Valóban el kéne menned egy dokihoz, hogy nézzen meg ultrahanggal, hogy nincs-e valami gond, hogy tényleg csak a mensi meg akarna jönni és az okozza. Eddig a menstruációdnál nem voltak hasi fájdalmaid?

2019. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit fájt csak
2019. júl. 18. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el dokihoz. Lehet egy fertőzés... Ugyan nem vagyok orvos párti, de ezt most meg kéne nézetni. Szólj a dokinak is, hogy még szűz vagy (bár ezt elméletileg meg kéne, hogy kérdezze) és akkor úgy fog megvizsgálni.
2019. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálni fog a doki hasi ultrahangot, igazából ez lesz a "döntő". Nem fáj, semmi kellemetlen. Menj dokihoz mindenképp, ne tűrd el ezt a görcsölgetést. Nem vagy nagyon sovány?
2019. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De sovány vagyok...
2019. júl. 18. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a gyenge menstruácio a sulyoddal összefüggésben van. Mindenképp menj dokihoz, sztem meg fog nyugtatni de nézzenek rád, ez az enyhe fájdalom hetek öta nincs rendben. Áadásul alhasi enyhe fájdalom lehet pl hólyag is, szóval doki tudja megmondani.
2019. júl. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!