Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni úgy...

Smiley18 kérdése:

Hogyan tudnék lefogyni úgy hogy rendesen eszem és nem szedem mindenféle fogyókúrás gyógyszereket? Hogyan tudnám eltüntetni a narancsbőrt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Sporttal.
2012. dec. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha a "rendesen eszem" azt jelenti, hogy egészséges kajákat eszel (nem szendvicset meg cukros szarokat), és hozzá sportolsz, akkor menni fog mindenféle fogyókúrás gyógyszerek nélkül (amelyek amúgy semmit sem érnek).
2012. dec. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SOK zöldség, gyümölcs, közepes mennyiségü hús, kevés szénhidrát, sok sport.
2012. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem, az előttem szólók miért hagyták ki rendre azt, hogy SOK FOLYADÉKOT igyál? Az az első lépés.
2012. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A sok FOLYADÉK csak akkor igaz, ha sok vizet vagy édesitetlen teát értesz alatta, más folyadék nem jó. Viszont a napi 2-4 liter magától értetödö, és feltételezhetö, hogy ezt a kérdezö is tudja.

De ettöl függetlenül igazad van, ez is fontos.

2012. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Napi 2, de inkább 3 liter folyadék, ami lehetőleg szénsavmentes ásványvíz vagy sima csapvíz (ebbe nem tartozik bele a leves)

Napi 5, de akár 6 alkalommal történő étkezés (kis mennyiségekre osztva)

Alkalmazva a régi mondást ,, Reggel egyél úgy, mint egy király; délben, mint egy polgár; este, mint egy koldus"

Tehát reggelire bőven lehet enni szénhidrátot pl.: teljes kiőrlésű kenyér/zsömle formájában, főtt tojással, zöldségekkel, felvágottal- kell, hogy reggel fel legyen pörgetve az anyagcserénk.


Tízóraira:

valamilyen gyümölcs pl.: alma, mandarin, narancs, grapefruit, akár banán is ( de ezt csak mértékkel mondjuk 1db)


Ebédre:

leves, leginkább a zöldségleves alapú levesek

főzelék rántás vagy habarás nélkül

de a legjobb a hús zöldségkörettel...

Előnyben részesül a csirkemell, de bármilyen hús tökéletes (mondjuk a szárnya már annyira nem)


Uzsonnára valamilyen tejtermék vagy szintén gyümölcs


Vacsorára:

hús vagy felvágott vagy joghurt vagy túró (rengetegféle van ezekből, rengetegféleképpen lehet használni, ízesíteni ezeket)


Heti legalább 5 x 40 perc aerob mozgás pl.: erőltetett/ gyors gyaloglás, kocogás, futás...az én kedvencem a kick-box edzések (youtubos videókra csinálom)


Én így fogytam 3 hónap alatt 16 kg-t!


SOK SIKERT!

Bármi kérdésed van írj privátot!

2012. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!
2012. dec. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!