Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi betegség a nyilvános...

Nemi betegség a nyilvános mosdótól?

Figyelt kérdés

Barátnőm ma azzal fogadott, hogy az orvosa szigorú tanácsára oda kell adnia nekem egy antibiotikumot amit 10 napig kell szednem. Meg odadott egy papírt amin kétféle nemi betegség van felsorolva. Egy baktériumos meg két vírusos.

Eléggé megijedtem, ő is rémült volt. Azt mondja a nyilvános wc-re le szokott ülni mindenhol és ott kaphatta el. Nem tudom elképzelni hogy megcsalt volna, bár ebben az évben kétszer egy hétre volt külföldön a munkatársaival továbbképzésen, meg volt 4-5 céges bulijuk amiről részegen jött haza.

De nem az a megcsalós fajta! Évek óta együtt vagyunk, jelét se láttam. Direkt a rendesség, tisztesség alapján kerestem őt, nekem ez a legfontosabb!

Érdemes lenne elmennem nekem is valami orvoshoz? Ha igen akkor urulógiára vagy fertőzés klinikára?



2019. júl. 19. 13:56
1 2
 1/12 Halmai Annamária válasza:
94%
simán lehet kapni nyilvános mosdótól, egyszer én is kaptam
2019. júl. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

1. Igen, el lehez kapni nyilvános mosdóban.

2. Te is menj el a bőr és nemibeteg gondozó,ba, merz a férfiak általában tünetmentesek és visszafertőzik a nőket.

3. Ha ennyire nem vagy tisztában a női test működésével és ennyire lenézed a baratnődez, vegyél inkább guminőt.

Szégyelld magad, t@hó.

2019. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Néhány fajtát nem lehet így elkapni, de a legtöbbet simán.
2019. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Oh, nőként velem is megesett ez már, és az akkori párom is kapott gyógyszert. Nem léptem félre, valószínűleg én is valami nyilvános helyen kaptam el, pedig én le se ülök sehol. Ez van, sajnos van, aki fogékonyabb rá.
2019. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Cégbuli,részeg,kollégák=rendes,tisztességes.Szerintem is menj orvoshoz,nehogy meglepetés érjen.
2019. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdező erre így nem lehet egyértelmű választ adni. Pl. Gombás fertőzést bárhol összeszedhet, egy Gonorrhea, vagy Treponema baktérium viszont ha te nem vagy hordozó akkor a megcsalás biztos jele. Ezzel ellentétben viszont E. coli szintén bárhonnan elkapható.
2019. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De ha leírod a pontos diagnózist, tehát hogy mit kapott el akkor tudunk segíteni.
2019. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem valószínű mosdótól. A többséghez direkt kontaktus szükséges, az ülőkéhez pedig nem a nemiszervét dörgöli az ember.

Viszont lehet korábbi fertőzés is ami most derült ki.

Mi a konkrét diagnózis?

(valaki írta, hogy ő is mosdón kapott el nemibetegséget. candida, bakteriális vaginózis nem számít még ha a nemiszerveket is érinti. A nemibetegségek lényege, hogy elsődlegesen aktus során kapod meg)

2019. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy te hordoztad a betegségeket tünetmentesen és te fertőzted meg őt? Most meg neki vannak tünetei? Mert ez is lehetséges.
2019. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bakteriális vaginózis

Strep. beta

Chlamydia trachomatis

Herpes genitalis


Ez van kb a papíron.

2019. júl. 19. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!