Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ráültem egy nyilvános WC-re...

Ráültem egy nyilvános WC-re ami gusztustalan volt, lehet valami bajom? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ráültem egy nyilvános WC-re ahol még sok hajléktalan is megfordul, de előtte persze két rétegben le "tapétáztam" WC papírral, de láttam, hogy egy kis helyen hozzá ért a combom.. Aggódok, hogy lehet tőle valami bajom.. Egyébként nem szoktam ráülni, csak most nagyon fájt a hasam és muszáj volt. :/ Fiú vagyok, ha ez számít.



2013. júl. 27. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajod nem lesz tőle,azon kívül,hogy egy nehezen múló rossz élmény marad,
2013. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg nem kellet volna. Én inkább magamra csinállok minthogy ráüljek egy nyilvános wc-re. Tudod az ilyen helyeken nagyon könnyü felszedni fertözéseket. Nagy szerencséd van ha ezt most megúszod.
2013. júl. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, már meg is bántam, inkább el kellett volna kérnem a mozgássérült WC-nek a kulcsát, az sokkal tisztább, csak tényleg nagyon rosszul voltam.. Remélem, hogy semmi komoly bajom nem lesz belőle. Egyébként így milyen betegségeket lehet elkapni?
2013. júl. 27. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod. Főleg, ha leterítetted. Ilyen helyeken inkább lányoknak kell aggódni.
2013. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Leterítettem eléggé, de egy kicsit hozzáért a combom mikor ráültem. Arra figyeltem, hogy a péniszem ne érjen hozzá, de még így is aggódom. Remélem ha bajom lesz, akkor hamar kiderül, mert nem szeretnék várakozni, inkább előbb derüljön ki mint utóbb..
2013. júl. 27. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez a félelem a nyivános WC-ktől széles körben elterjedt gyagyaság. Semmi bajod nem lesz tőle, ne aggódj!
2013. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Biztos van valami valóságalapja, nem hiszem, hogy az egész csak hülyeség lenne. Én mindenesetre többet nem fogok ráülni, mert ez kikészít most engem.. Te rászoktál ülni csak úgy, utolsó?!
2013. júl. 27. 11:00
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Fiú létedre hisztisebb vagy, mint egy plázap*csa.
2013. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
xD Dehogyis, csak félek, nehogy valami betegségem legyen, mert nem élném túl, ha ez miatt elkapnék valami betegséget.
2013. júl. 27. 11:19
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

NEM FOGSZ!!!!

Kicsit túl van lihegve ez a nyilvános WC para, ebben igazat adok.

Lány vagyok, és én is majdnem mindíg ráülök, letakarás nélkül, de még se tetves, se szifiliszes nem lettem.

2013. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!