Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire ciki az, ha nyilvános...

Mennyire ciki az, ha nyilvános helyen hányok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kívülállóként nem szívesen nézném végig, szóval szerintem ciki. De ha velem történne ilyen, akkor is kellemetlennek érezném.
2017. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Buli után szerintem megszokott manapság.
2017. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Fuh, velem előfordult párszor..főleg amikor még nagyon nem bírtam a buszt, de muszáj volt azzal utaznom, és amint leugrottam a buszról, jött a cucc :D De ha megjön is gyakran van hányingerem, és hát volt hogy hánytam mások előtt. Ezek mondjuk nem olyan dolgok amiket nagyon befolyásolhatok, de azért kínos volt mindig.
2017. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Linó03 ***** válasza:
63%
Én csak sajnálni szoktam az illetőt, szerintem nem ciki, mert egyáltalán nem is tehet róla.
2017. aug. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 K...László ***** válasza:
Amikor iskolás voltam, és a társaimmal lógtunk a városban, ők a budapesti belvárosi utcák régebbi épületein mutogatták nekem a foltokat. Azt 3 éve csináltam, azt meg tavaly! Az meg most pénteki! De k-vára megmarta a követ! 10 évig is ott lesz még.
2017. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond,bármi miatt történhet bárkivel, emberek vagyunk és íly módon emberi mivoltunkba bármi belefér amit mi kellemetlenségnek vélünk.
2020. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sőt,odamennék segítő jelleggel és ilyenkor ha már nincs egyedül az ember, elhalványul a kellemetlenség érzése.

Aki bármilyen gondban volt utazása során, mindenkinek tudtam segíteni, és ez mindkét félnek jól eső érzés.

2020. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!