Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet tejem menstruáció miatt?

Lehet tejem menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes biztosan, két nap múlva fog megjönni. Tegnap vettem észre hogy az egyik mellemből opálos váladék (tej?) jön ki. Nagyon kevéske de mégis ott van.

Előfordul az ilyen természetesen vagy mindenképpen valamilyen betegség vagy elváltozás van a háttérben? Volt már hasonló tapasztalatotok? Még nem szültem és terhes sem voltam ezelőtt.

Nagyon megijedtem és elmegyek orvoshoz amint tudok de érdekel a véleményetek és tapasztalatotok.

21


2019. júl. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

A tejtermelés csak olyan hormonok hatására indul meg, amik terhesség alatt/után kezdenek termelődni a szervezetben.


Lehet hogy csak gyulladás áll a háttérben, de nézesd meg nőgyógyásszal, ha kell, elküld emlő ultrahangra, vagy más vizsgálatra.


Jobbulást.

2019. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A tejtermelés csak olyan hormonok hatására indul meg, amik terhesség alatt/után kezdenek termelődni a szervezetben."

ez azert igy nem igaz, de mindenesetre menjel orvoshoz, kerdezo

2019. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne nyomkodd. Terhesség, stb nélkül ez magas prolaktinszint jele szokott lenni. (Emlődaganat nem teljesen kizárt de nagyon nagyon valószínűtlen) De ha ez nagyon kevés lehet ez még normális. Ha magas a prolaktinszint, ez nehezitheti a teherbeesést de van rá gyógyszer, néha a hipofizis joindulatú daganats okozza, de ettől meg ne ijedj, egyrészt nem valószínű másrészt ez teljesen jóindulatú dolog, nem halálos izé, kezelni se nagyon szokták max emiatt a prolaktin miatt adnak rá szert.

De én nagy esélyét látom h ez nem lesz probléma, mindenesetre ne nyomkodd mert azzal is kiválthatsz némi tejtermelődést.

2019. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!