Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárga, szűnni nem akaró...

Sárga, szűnni nem akaró folyást okozhatja a mehszajsebem?

Figyelt kérdés
Hiaba használok kúpot vagy tablettát, nem múlik el, pedig ezeket az orvosom írta fel. Van egy kis mehszajsebem, lehet ez az oka a folyasnak? Nincs semmilyen szaga viszont, csak a színet nem találom normálisnak

2019. júl. 21. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nem. Legalábbis még soha nem hallottam, hogy méhszájseb ekkora mennyiségű folyást okozzon. A méhszájseb inkább vérzik egy kicsit, főleg együttlét után.

A legjobb lenne, ha visszamennél az orvoshoz, mert hülyeséget (én biztos nem) akarok írni. Ha elvileg már kezelt és kaptál is rá gyógyszert, ami nem használ, kérj tőle időpontot.

Sógornőm kínlódott ilyen problémával évekig. Se gomba, se vírus, se méhszájseb, se büdösség, se semmi, mégis bőséges folyása volt, állandóan tisztasági betétet hordott. Még orvost is váltott, mégsem tudták kideríteni, mi okozta. A változó kor megszüntette nála, de gondolom te ehhez még túl fiatal vagy. Menj vissza az orvoshoz!

2019. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, 20 éves vagyok, a változókorra sokat kell még várnom. En is tisztasági betéttel élem túl igazából.
2019. júl. 21. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj vissza a dokihoz, de addig is vegyél grapefruit cseppet és igyál napi 2x15-20 cseppet vízben feloldva. Plusz multigyn actigelt, az még egy csodaszer :)

2019. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a méhszájseb fenntartja a folyást, a folyás pedig a méhszájsebet. Nekem is pár hónap múlva lefagyasztja elvileg, és ugyanilyen sárga folyásom van.
2019. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Nekem ugyan ezt mondták 20 évesen, meg is műtöttek méhszájsebbel. A folyás ugyan úgy maradt, most 23 vagyok. Nem tudom mi értelme volt a műtétnek.
2019. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, hogy érted a műtétet? Fagyasztották?
2019. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lézerrel csinálták, altatásban. Komplexebb mint a fagyasztásos, elvileg jobb is. Azóta nincs méhszájsebem, de a folyásom sem szűnt meg.
2019. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még, annyit hozzátennék hogy nem lebeszélni akarok senkit. A műtéten meg kell csinálják, mert minden más baj okozója lehet, valamelyik doki azt mondja elrákosodhat, valamelyik azt nincs köze hozzá. Nekem nem múlt el a folyásom tőle, de lehet neked el fog. Mindenki más.
2019. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!