Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

Duzzadt, vérbő, ég, fáj és viszket a nemi szervem. A szeméremtestnél rosszabb, mint a hüvelyemnél.

Folyásom fehér, nem büdös.

Egy éve folyamatosan orvoshoz futkozok szinte, illetve most kihagytam néhány hónapot, mert meguntam, hogy 10ezreket költök gyógyszerekre, de semmi haszna. Először találomra írt fel a doki gyógyszereket, majd csinált kenetvételt, de negatív lett. Viszont az állapotom nem lett jobb.


Szinte sosem éreztem teljesen egészségesnek, mindig kicsit gyulladt és piros volt, de voltak időszakok, mikor semmit nem éreztem, nem fájt. Ma reggel arra ébredtem, hogy be van duzzadva és nyílaló érzések jönnek bele.


Rákszűrést nem csinált, mert szűz vagyok még, van párom, de pont emiatt nem feküdtünk le, mert rettentően fáj. Érintkezés nagyon sokszor volt, a fájdalommmentes időszakaimban.


Voltam magánklinikán és kórházban is.

Pamut alsóneműt hordok, nem használok túl sok illatszert. Már cukorbetegségre is gondoltam, de vérvételen is voltam az elmúlt félévben, nem mutatott ilyen bajt.


Megőrülök. Már kb mindent kipróbáltam és azt se tudják, mi a bajom. :(


23L


2019. jún. 26. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Javaslom, menj el egy komplett allergia, hatóanyag intollerancia vizsgálatra.Lehet, valamire allergiás vagy. Testápoló,tusfürdő, klóros víz, mosószer (amiben a pamut bugyidat mosod!)

[link]

Voltam, nagyon megéri.

2019. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod és a tippet!

Sajnos messze lakom Budapesttől, nem biztos, hogy megengedhetem magamnak a felutazást, illetve még a vizsgálat költségeit is. Önálló keresetem nincs is, mert még tanulok. :(

2019. jún. 26. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!