Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mi vált be hogy hamarab...

Nektek mi vált be hogy hamarabb el múljon a menstruáció?

Figyelt kérdés
Nekem mindig nagyon meg van az első 5 napba és nagyon fáj a hasam. Mit tegyek hogy hamarabb múljon el pl. forro fürdő, mozgas, fahéj? És has fájásra mi vált be valami házi praktika vagy csak gyógyszer?
2019. júl. 21. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló vált be. Lényegesen lerövidíti a vérzést, és a mennyiség is sokkal kevesebb.

Hasfájásra nekem csak a receptköteles gyógyszerek segítettek.

Házi praktika: meleg vizes palackot tegyél a hasadra.

2019. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló. Házi praktika meg ilyen kitalált baromságok nem használnak. Sajnos túl sok az unatkozó ember aki kitalál ilyeneket a sok buta meg elhiszi és akkor jaj bevált. Jah persze csak mert legközelebb épp szerencsésen rövidebb meg stb.
2019. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Imádom, hogy mindenki a fogamzásgátlóval jön... már nem azért, de a fogamzásgátló nagyon rosszat tesz a hormonális rendszernek. Konkrétan lenyomja a normális hormonális működést... van akinek tényleg csak ez segít, de szerintem ez az utolsó opció kéne, hogy legyen.

Például itt vagyok én, akinek borzalmas menstruációja volt régebben, most sem leányálom, de jelentősen eltolódott a pozitív irányba, mióta az édesapám kitalálta, hogy vesz nekem Fytomineral ásványianyag cseppeket, algatablettát és Nervepflege gyógynövénytablettát. Előbbi kettöt minden nap szedem, az utóbbit pedig a menstruáció előtti egy héten, esténként hármat.

Nos, azt kell elképzelni, hogy korábban 3 napon keresztül sehová sem tudtam menni, volt, hogy el is ájultam, sírtam a fájdalomtól, csak 100 fokos szögben tudtam járni, és majdnem egy doboz Cataflam elfogyott az egész menstruáció alatt.

Elkezdtem ezeket szedni, és azóta már csak az első napon vannak valamivel erőteljesebb görcseim, még így is be kell vennem fájdalomcsillapítót, de most már nem rettegéssel gondolok az egészre. Tervben van továbbá, hogy elkezdem az aviva tornát, amiről több hasonló gonddal küzdő barátom mondta, hogy rengeteget segített nekik.

A fájdalmas menstruáció valamiféle hormonális problémára utal vagy endometriózisra. Az endometriózis külön lapra tartozik, de a hormonális problémákat nem úgy kell megoldani, hogy lenyomod őket, hanem igenis van más módszer arra, hogy jobb legyen.

Próbáld a fogamzásgátlót a legutolsó megoldásként tartani a fejedben.

2019. júl. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!