Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most minden össze játszhat...

Most minden össze játszhat vagy csak túl parázom a dolgot? 🤔👍🏼

Figyelt kérdés

Június 15-én éjjel megszakitasos módszerrel szexeltünk a párommal. Akkor nagyon aggódtam, életem leghülyébb döntése volt engedni, de jóval előtte kivette, így maximum előváladék mehetett belém.

Aztán végül 27-én megjött. Általában 5 napig szokott nekem tartani, első két napon erősebb vérzés szokott lenni. Ez így is volt akkoris, viszont 7 napig tartott és az utolsó 3 napban barnáztam csak igazából.


Végül azóta együtt voltunk még, mindig védekeztünk!

2-3 napja érzem , hogy olyan furcsa az egész méhem, mintha meg akarna jönni, de az alkalmazás azt írja , hogy 28-án várható a mensim. A múlt hónapnál is körülbelül ez volt, már egy héttel előtte éreztem, hogy valami van, pedig csak 2-3 nappal előtte szoktam észlelni a “tüneteket”. Így ez kicsit furcsa nekem!


Tegnap szexeltünk a párommal, szintén védekeztünk. Ugye ekkor már 2 napja éreztem “valamit”. Azaz a méhemnél, de ez lehet 1001 ok miatt, meleg, hormon változás stb... Viszont ma észrevettem, hogy kicsit vérzek és egy ponton majdnem a hüvelybemenetemnél a hüvelyfalam fáj érintésre, valamint a méhem is furcsa..


Lehet túl durvák voltunk és a hány megsérült ott, ennek következtében pedig pici vérzés van tőle?

Van ötletetek mit tegyek? Vagy várjak még pár napot és majd kiderül.

Terhesség kizárva?


Előre is köszi a válaszokat! Bunkó megjegyzéseket kérlek mellőzzétek.



2019. júl. 22. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

"Terhesség kizárva?"

Volt szex? Volt. Van 100%-os védekezési módszer azon kívül, hogy "no sex"? Nincs. Akkor szerinted? Nem, nincs kizárva.

2019. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most te tényleg a lényegre válaszoltál. 😃 Teljesen rendben van, hogy nincsen 100%-os, de olvasd már el az egész “történetet” és ne csak az utolsó kérdésre asszociálj kérlek, köszi! 😉
2019. júl. 22. 17:06
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem "asszociáltam" semmire, hanem az utolsó kérdésre "válaszoltam". Azt is te kérdezted.
2019. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Jo lenne ha tesztelnél egyet a masik meg elkaphattál valamit ez is benne van a pakliban ha fáj akkor simán benne van. De az is lehet ahogy mondod hogy csak sérült valami mert durvák voltatok. Jó lenne ha elmennél egy nőgyógyászhoz mert ha valamit elkaptál az eldurvulhat jobb felni mint megijedni. A terhesség valószínűségét is legegyértelműbben ő tudja megerősíteni vagy kizárni. En hanyagolnám par napig a szexet amég ezt nem rendezed és elsőkörben tesztelnék es felhívnám az orvost.
2019. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben, majd megyek. 😀 Értelme nem volt ide feltenni ezt a kérdést! De azért köszi mindenkinek.
2019. júl. 22. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kizárva a terhesség. De ha negatív a teszt, van másik ötletem, ami szerintem esélyesebb. Nyilván eddig védekeztetek óvszerrel, csak most nem. Párod hordozhat fertőzést tünetmentesen amit akkor elkaptál és most az érzékenység, enyhe vérezgetés ennek a kezdeti jele. Biztosat persze a nődoki tud mondani.
2019. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem hiszem, hogy terhes lennél.

12 nap alatt már simán megtörténik a beágyazódás, és 15-e meg 27-e között akárhogy is nézem, annyi van.


A legtöbb nőnek nincs pontos ciklusa, viszont meg is sérülhettél, vagy elkaphattál valamit, ami a párodnak nem okoz kellemetlen tüneteken, de egy nőn bezzeg már simán kifejti a hatását.


Menj el a dokihoz, majd ő mond biztosat.

2019. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsó kettőnek!! Ment a zöld pacsi. A terhességet én is kizárnám. Ugye volt előző havi vérzésem előtt kisebb hüvelyi folyasom, de nem viszkettem meg semmi, viszont a biztonság kedvéért vettem Canesten Kombit és kentem kenoccsel is. 🙂 Akkor már tünetmentes is lett utána, folyás is elmúlt. Bár áprilisban vese medence gyulladásom volt, amire antibiotikumot szedtem és annak köszönhetően gombás fertőzésem lett, ami normális. Kezelve lett akkoris.

Arra is gondolok, hogy lehetséges megjön és azt érzem, pluszba ugye megsérülhettem. Várok pár napot, hátha jobban lesz és majd keresek egy nőgyógyászt, de magánhoz szeretnék majd menni. 😊 Köszi!

2019. júl. 22. 18:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha múltkor nem viszketett és mégis volt folyás, lehet hogy van rajta egy kis bacis felülfertőződés. Arra nőgyógyász tud írni kevert kúpot. Már ha most leszel rendben. Érdemes lehet valami hüvelyflóra helyreállító kúpot is szedni gomba meg antibiotikum után.
2019. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.
2019. júl. 22. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!