Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most minden össze játszhat...

Most minden össze játszhat vagy csak túl parázom a dolgot? 🤔👍🏼

Figyelt kérdés

Június 15-én éjjel megszakitasos módszerrel szexeltünk a párommal. Akkor nagyon aggódtam, életem leghülyébb döntése volt engedni, de jóval előtte kivette, így maximum előváladék mehetett belém.

Aztán végül 27-én megjött. Általában 5 napig szokott nekem tartani, első két napon erősebb vérzés szokott lenni. Ez így is volt akkoris, viszont 7 napig tartott és az utolsó 3 napban barnáztam csak igazából.


Végül azóta együtt voltunk még, mindig védekeztünk!

2-3 napja érzem , hogy olyan furcsa az egész méhem, mintha meg akarna jönni, de az alkalmazás azt írja , hogy 28-án várható a mensim. A múlt hónapnál is körülbelül ez volt, már egy héttel előtte éreztem, hogy valami van, pedig csak 2-3 nappal előtte szoktam észlelni a “tüneteket”. Így ez kicsit furcsa nekem!


Tegnap szexeltünk a párommal, szintén védekeztünk. Ugye ekkor már 2 napja éreztem “valamit”. Azaz a méhemnél, de ez lehet 1001 ok miatt, meleg, hormon változás stb... Viszont ma észrevettem, hogy kicsit vérzek és egy ponton majdnem a hüvelybemenetemnél a hüvelyfalam fáj érintésre, valamint a méhem is furcsa..


Lehet túl durvák voltunk és a hány megsérült ott, ennek következtében pedig pici vérzés van tőle?

Van ötletetek mit tegyek? Vagy várjak még pár napot és majd kiderül.

Terhesség kizárva?


Előre is köszi a válaszokat! Bunkó megjegyzéseket kérlek mellőzzétek.



2019. júl. 22. 16:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2019. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia! Csütörtökre kaptam időpontot nőgyógyászhoz. 😊 Fáj egy picit azóta is, érzékeny. Lehet valami fertőzés van a dologban. Majd megírom mi lett.
2019. aug. 5. 10:19
 13/13 A kérdező kommentje:

Nos...fejlemény. 😊 Akit érdekel.

2 hét az eredményig. UH jó. Valószínűsíthetően, a doki azt mondta, hogy a március végén lévő betegségem (vese medence gyulladás) után nem lett teljesen a hüvelyflórám visszaállítva. Arra vettem most Lactinelle kapszulát.

De az eredmény még vár.. Nagyon kiváncsi vagyok már! Remélem semmi komoly bajom nem lesz.

2019. aug. 8. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!