Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti támogatnátok hogy lehessen...

Ti támogatnátok hogy lehessen utcán, automatából is tampont/betétet venni?

Figyelt kérdés
Mik lennének az előnyei/hátrányai ?
2019. júl. 23. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosdóban több értelme lenne ilyen automatanak
2019. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó ötlet lenne. Ahogy az 1-es mondja. Inkább mosdóban.
2019. júl. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utcán semmi értelmét nem látom. Viszont mosdóban igen. Főleg oktatási intézményekben, rendezvényházak mosdójában, egyéb közösségi helyeken.
2019. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hátránya egyébként nem nagyon van, előnye annál inkább lenne. Sok lány nehezen jut hozzá ilyesmihez vagy szégyent érez ha megjön neki vagy vásárolnia kell a boltban/patikában (nyilván a kislányokról beszélek illetve a szegény családból származókról) Én alapból aprópénzzel működő automatát tennék oda, hogy senki ne költsön sokat erre.

De ez számomra csak egy álmodozás mert olyan suliban nőttem fel ahol wc papír sem volt hanem én vittem magammal papírzsebkendőt xD

2019. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Betétet igen, tampont nem. Azert, mert így sok olyan kislány is hozzájuthatna, akinek még nem biztos, h használnia kellene... (persze, tudom, h vannak akik elejétől fogva tamponoznak, de attól még nem tartom helyesnek) Aztán meg tele lenne a gyakori "hogy kell felrakni a tampont" típusú kérdésekkel. Mellesleg a rajzon pontosan ott van, h hogy kell, aki nem tudja értelmezni, az még ne használja szerintem.

Én úgy gondolom, h egy felelősségteljes nőnek nem lenne rá szüksége, mert mindig tart magánál valamit, viszont azt is tudom, h sokan nem elég felkeszültek, és ha váratlanul jön meg, nincs náluk semmi. Én is gyakran adok kölcsön betétet ilyen esetben. Mivel tampont nem használok, ezért túl sok lehetőség nincs, vagy kibírja betéttel, míg tampont szerez, vagy reménykedik, h nem vérezi magát össze.... És általában ilyenkor a betét is jó szokott lenni, még ha csak duzzogva is... :D Aztán, meg ha tényleg annyira rossz a betét, akkor legközelebb majd jobban odfigyel, h mindig legyen nála tampon.. :) Ugyanez az autómata is. Van benne betét, abba is lehet mensizni ha hirtelen kell valami, ha meg nem tetszik a betét, akkor figyeljen oda, h legyen nála tampon. 1-2 tampon semmi helyet nem foglal, még ha nem is visz magával táskát, barmelyik zsebbe eltehető, h kéznél legyen, ha bármi van. Én mindig tartok mgamnál betétet, minden táskámban van 1-2, a kocsiban is tartok, ha meg valamiért nem viszek táskát, akkor teszek a frzsebembe egyet, vagy ha nincs zseb a ruhámon, akkor vagy a bugyim, vagy a harisnyám gumírozása alá teszem. Ha betéttel megoldható, akkor szerintem tamponnal még egyszerűbb...

2019. aug. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!