Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti támogatnátok munkával...

Ti támogatnátok munkával kapcsolatos problémákban a volt munkatársatokat, ha már nem dolgoztok a cégnél?

Figyelt kérdés
Az előző munkahelyemen rengeteg volt a feladat, kevés az ember, fizetésemelést nem igazán akartak adni, így egy idő után (5 év) besokalltam és felmondtam. A helyemre felvettek egy srácot, 30%-kal magasabb fizetésért, akit 2 hónapon keresztül tanítottam be. Emberileg nem volt vele bajom, viszont sokszor figyelmetlen volt. Mikor magyaráztam neki, megbeszélésen voltunk, többször mással foglalkozott, aztán mikor tisztáztuk a feladatokat, nem sok mindenre emlékezett. Pénteken volt az utolsó napom, ma pedig már írogat, hogy segítsek neki, ebben-abban, mikor érek rá beszélgetni. Ti mit csinálnátok?

2019. júl. 17. 17:08
 1/9 anonim válasza:
93%
Az új helyem mellett nem lenne rá időm, de írogatni se tudna, hisz nem adnám meg a személyes elérhetőségeimet idegennek. Ez nem rosszindulat, csak időhiány.
2019. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Voltam a másik oldalon is bár kissé más volt a helyzet.

Az elődöm minden infót magánál tartott és anélkül nemigen lehetett üzemeltetni.

Mivel nem szépen váltak el hosszabb idő után,nem nagyon állt velem szóba ezért lépésben kellett visszafejteni a katyvasz rendszerét.

A jó ebben az volt,hogy minél előbb sajátot alakítottam ki és kukáztam az övét így megvolt az átállás is az újabbra és fejleszteni is lehetett végre.

A lényeg az,hogy ha írásban meghagyod neki az üzemeltetéshez szükséges dolgokat az bőven elég,hiszen a szakmához alapvetően értenie kell.

2019. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Megmondanám, hogy lejárt a munkaidőm ott, segítettem, amennyit tudtam és megmondanám annak a nevét, akihez a kérdéseivel fordulhat a cégnél, majd sok sikert kívánnék neki és elköszönnék.
2019. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem segítenék. És nem azért, mert egyébként nem vagyok segítőkész, de te már nem dolgozol ott, nem kapsz fizetést, tőle sem kapsz egy vasat sem, ő azért kapja a fizetését, hogy dolgozzon, tehát oldja meg. Kérdezze meg attól, aki ott dolgozik. Nem a te dolgod.
2019. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan utódom, akinek segítettem ilyen helyzetben, de őket nagyon kedveltem. Idegennek nem tenném meg.
2019. júl. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ezt a menedzsment cseszte el, hogy neked hamarabb felmondtak minthogy ő mindent megtanuljon.
2019. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Természetesen, 6500 Ft/óra.
2019. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges, ha vmi nem jön neki össze, azt fogja mondani: beszéltem emailen Gizivel, ő azt mondta, hogy ez így jó. Ráadásul céges dolgokat - bár nem írtad, hogy miről van szó - elméletileg nem lehet csak úgy kiszivárogtatni...

Hagyd a csudába, eddig tudtál segíteni, most már mással foglalkozol.

2019. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit két hónap (!!) alatt nem tudott tőled megtanulni, azt egyedül kell megoldania. Neked més dolgod legyen. Ha dolgozol máshol, akkor azért, ha nem akkor meg azért. Teljesen fair voltál a céggel, az ügy le van zárva.
2019. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!