Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi segíthet a csuklómon?

Mi segíthet a csuklómon?

Figyelt kérdés

Áprilisban pókfocizáskor megerőltettem a csuklómat, ami mai napig fáj, ha rátámaszkodok, vagy egy nehezebb tárgyat emelek fel.

Orvosnál voltam, kétirányú röntgen nem mutatott ki elváltozást.

Az orvos emiatt ínhüvelygyuladásra gondolt, és elküldött fizikoterápiás kezelésre, amihez flector gélt írt fel, estére meg egy másik gyulladáscsökkentő krémet.

Viszont a csuklóm fáj még mindig, és újra majd októberben jutok el a dokihoz.



2019. júl. 26. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írtak valami gyulladás csökkentő gyógyszert? Apranax, aflamin, xilox stb. Ezek jók lennének rá a kenőcs mellett.
2019. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mást nem írt fel csak ezeket.
2019. júl. 26. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2016-ban eltörtem a bokámat (igazából csak egy csontszilánk vált le). Egészen tavalyig sokkal gyengébb és érzékenyebb volt,mint a másik. Most kezdem úgy érezni, hogy olyan, mint a másik. Kitartás, amikor többször érzed, hogy fáj, tehermentesítsd, hordj csuklóvédőt egy ideig, főleg, amikor tudod, hogy nehezet fogsz emelni vagy igénybe veszed.
2019. júl. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp pihentetem, fáslizom, próbálom elkerülni a nagyobb terheléseket és várok.

Köszönöm a válaszokat! :)

2019. júl. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!