Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A magyar focikapusoknal nem...

A magyar focikapusoknal nem gyakori az az agyrazkodasos cucc mint az ameriaki focistaknal?

Figyelt kérdés
2019. aug. 10. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkatársamnak biztos van mert foci kapus ès egy idióta barom.
2019. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

en nem a kapusokat feltem, hanem a tobbit

a kapus nem szokott fejjel vedeni, a tobbiek viszont olyan labdakba beleteszik a fejuket,hogy nezni is rossz...

2019. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Rázkódni csak az tud ami van. Szóval ettől a primitív, agyhalott magyar focistákat nem kell félteni.
2019. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az osszes focista primitiv es idiota pedig altalanossagban en sem birom oket.Szoval ertelmes valaszt kerek, hogy lehet e bajuk a sok vetodestol?
2019. aug. 11. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A fociban nem éri annyi trauma a fejet. A boksz viszont már például olyan sport aminek nagyon komoly rövid és hosszútávú hatásai lehetnek.


Én egyébként még nem primitív focistával nem találkoztam, pedig elláttam már párat. Kórházban is úgy viselkednek, mint a primadonnák. Egyébként érdemes meghallgatni a nyilatkozataikat. Egy értelmes összetett mondatot nem tudnak kinyögni.

2019. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

"A fociban nem éri annyi trauma a fejet."

Elég, ha egy éri...

2019. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a 2 ertelmes valaszt,a tobbiek meg gyakoroljak,h kell koncentralni a lenyegre es a kerdesre valaszolni
2019. aug. 19. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!