Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes lenne orvoshoz menni...

Érdemes lenne orvoshoz menni ilyen nyaki sérülés után?

Figyelt kérdés

Kalandparkban az egyik pályán egy kötél a nyakam köré tekeredett, kicsit otthagyta a nyomát. Leégett a bőr, lett egy nagyobb seb a nyakamon. Kb 1 perc alatt történt mindez, addig nagyon rossz volt, alig kaptam levegőt, nagyon szorította a nyakam. Elsősegélyen lekezelték, fertőtlenítő, valamilyen krém. Tisztán kell tartanom, hogy ne fertőződjön el. Szépen gyógyul is. 1.5 hete történt. Most érzem, hogy nyelésnél fájdalmat érzek, de nem torokfájdalom tipikusan. Valami szúró, nyomó fájdalom. Főleg azon az oldalon, ahol megszorította a madzag.

Milyen orvost keressek fel ezzel? Vagy egyáltalán érdemes ezzel?


2019. aug. 25. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, gégészetre menjél szerintem.
2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gégészt, esetleg sebészt. Te érzed mennyire rossz, de azzal nem csinálsz gondot, ha elmész orvoshoz vele.

Hosszadalmas a gyógyulás és ha gyógyul szépen, akkor nem lesz gond szerintem, de a kötéllel az a baj, hogy a sebbe róla foszlányok ragadnak, amik gyulladást okoznak, nehéz kikezelni.

2019. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!