Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mik vannak a lábban amik...

Mik vannak a lábban amik sérülhetnek?

Figyelt kérdés

Sikerült hátrafele esnem, de a lábamat hátra helyeztem és nagyobb részt arra estem.

Most ott tartok, hogy maga a lábujjam nem fáj, de ha behajlítom akkor kicsit feljebb fáj, illetve ha arra a részre helyezném a súlyt akkor az egyszerűen nem megy annyira fáj attól a ponttól egy 5 centis részen.


Most felkeltem, 3. lépés után -minderről elfeledkezve- oda helyeztem a súlyt és még mindig fáj, duzzanat-bőrelváltozás továbbra sincs.


Röntgen mutatna valamit?

Érdemes vele elmenni egyáltalán, vagy majd lassan elmúlik mert mondjuk csak meghúztam?

Már gondoltam szalagszakadàsra is de nem vagyok biztos benne hogy ott egyáltalán van szalag, de akkor az jobban is fájna szerintem, mert ez nyugalmi állapotban fel se tűnik...


2019. okt. 4. 03:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Rtg nem árt ilyen esetben. Illetve orvos véleménye. Lehetnek, szalagok, izmok, csontok, inak, stb. Túl sok minden sérülhet.
2019. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam már azóta, semmi gond! -el is múlt.
2019. okt. 7. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!