Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Behúztak egyet vasárnap és...

Behúztak egyet vasárnap és azóta nagyon feszül az orrom, meg alig kapok levegőt. Hova menjek ezzel?

Figyelt kérdés

2 éve bevertek egyet és vérzett, megdagadt, de nem mentem vele orvoshoz, sajnos nagyon görbe is maradt. Akkor rá pár hónapra megint behúzott


Most meg újra és eddig nem volt ilyen problémám...


23n


2019. okt. 24. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, ő továbbküld majd.
2019. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát a háziorvoshoz a múltkori alkalommal is elvoltam, illetve rosszul voltam és megemlítettem neki ezt is, ha ott voltam. Végülis ha úgy vesszük látta orvos, de a házidoki nem fül-orr-gégész.

Szóval ránézett, megtapogatta, meg azt mondta, hogy nem törött el, meg akarok-e látleletet, mondom csak az kéne...

De nagyon vérzett, mikor megütötték, szóval gondolhattam, megdagadva nem nagyon volt. Viszont utána hónapokig recsegett, meg fájogatott és ki tudtad tapintani, szóval eltörött, meg meg is látszott. Falun laktunk, ellógni nem tudtam volna titokban...

2019. okt. 24. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
A vasárnapi sérüléssel menj el. És mond meg, hogy küldön tovább. Cyak ő tud beutalót adni
2019. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát... Akkor az lesz.


Ezek szerint múltkor sem mentem rossz helyre.

2019. okt. 24. 19:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki húz be egy 23 éves nőnek?
2019. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apám
2019. okt. 26. 16:50
 7/9 A kérdező kommentje:

Illetve akit eddig annak hívtam, de már egyszer nem vagyok képes kimondani rá... Aki meg akart ölni téged, te sem mondanád...

Hogy a következő várható kérdésre is válaszoljak: az iskola miatt vernek, de most éppen berúgott, belém kötött, őrjöngött, mert "szégyent hoztam rá a faluban" aka elmondtam otthon milyen tapló volt egy nőm, mert a szemembe kiröhögött a járásom miatt, de az iskolát is felhozta, mikor elvörösödve ócsárolt, követett és ütött ahol ért.


Csak ezt nem akartam kiírni, mert végülis lényegtelen a kérdés szempontjából, meg úgyis kamunak lenne titulálva.


Nő? Hát nem úgy érzem magam.

2019. okt. 26. 16:59
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezzel balesetis orvoshoz kell menni. Ha előtte az orrod szimmetrikus volt, most meg görbe, akkor nyílván van valami sérülés, de ezt ha már ennek 2 éve, nem lehet műtét nélkül megúszni.
2019. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jelents fel nyugodtan látlelet után viszik is a megfelelő helyre.

Mert az nem szülő aki ilyet csinál a gyerekével.

2019. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!