Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitol lehet es mivelkezeljem?...

Bokika22 kérdése:

Mitol lehet es mivelkezeljem? 52 eves vagyok reggelente vagy fekves utan labra allas utan egy ideig faj a sarlamnal a talpam annyira hogy santikalok

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 05:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is el kéne menni orvoshoz,hogy kiderítsék mitől van. Lehet pl. csonttüske, izületi gyulladás. Ahhoz,hogy megfelelően lehessen kezelni, ki kel deríteni az okát.
2019. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hogy vagy azóta? Nekem májusban lesz egy éve, hogy ugyanaz van. Elmentek ortopédiara, el küldött fizioterápiára. Röntgen nélkül ránézésre hogy sarkantyu. Nem hatott a kezelés, ugyanúgy fájt. Utána kiirattam magam röntgen re, nem sarkantyú. Szedtem gyulladás csökkentőt, kentem, antibiotikum is volt azóta. A helyzet változatlan. Szeretném végre elfelejteni. Hogy vagy?
2022. dec. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!