Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Már begyógyult égési sérülés...

Már begyógyult égési sérülés nyomát mivel lehet kevésbé láthatóvá tenni?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja sajnos elég csúnyán megégetett egy cigaretta. A seb utánna olyan egy-két hét alatt begyógyult, viszont a bőr valamivel vékonyabb és fehéresebb ott máig. Hallottam hogy vannak olyan kenőcsök, amik a hámosodást és bőrképződést segítik elő, bár ezeket jellemzően a kisebesedés után szokták javasolni. Az aloe verás készítményeket hallottam még, de nem tudom, az erre használ e.


Tudom hogy a heg valószínűleg nem fog soha eltűnni, de szeretném hogy kevésbé látszódjon.


2020. jan. 9. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az aki jampizik aztán meg siránkozik, hogy meggondolta magát. Az már ott marad, majd az évek alatt talán halványul.
2020. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

??


Köszi a haszontalan választ. Elhiheted h sem örömöm, sem beleszólásom nem volt, egy szerencsétlen baleset volt...

2020. jan. 9. 15:26
 3/4 b1812567 ***** válasza:

Az ilyen kenőcsök most már nem használnának, azok mint írtad, a seb gyorsabb gyógyulását segítik.


Innen már csak a türelem segít, idővel majd elmúlik, akár teljesen. A rossz hír, hogy attól függően, mennyire égetted meg, ez jópár év is lehet.

2020. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget b1812567!
2020. jan. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!