Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a farokcsontom?

Mitől fájhat a farokcsontom?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem ez a kategória pontosan, ezért bocsánat.


Szóval kb 1 hete fáj a farokcsontom, amitől eleinte nehéz volt ülni, mert ugye fájt. Most már csak akkor fáj egy kicsit, ha nagyon ráerőltetem a teljes súlyom vagy éppen fel akarok kelni egy keményebb székről.

Ha ez közrejátszhat, akkor hétfőn jött meg a havim.



2020. máj. 7. 22:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, már azt hiszem megtaláltam a választ a kérdésemre, valami cyccylia vagy valami hasonló a neve.
2020. máj. 7. 22:47
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha valakinek más a véleménye azt is meghallgatom.
2020. máj. 7. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
A "farokcsontod" attól fájhat hogy kutya vagy.
2020. máj. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Lehet valami gyulladás is ha sokat ülsz akkor az is
2020. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az a "cyccylia"?

A farokcsont coccygeum.

Előfordul ilyen, 1 hét alatt elmúlik, ha nem terheled, lehet kapni ilyen párnákat, ahol pont ott van a lyuk és akkor rendeződik, hacsak nem érte trauma.

2020. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is faj mostanaban. Parom cipesz es azert konyit valamit az ortopediahoz is ezalt, szerinte a sok ules, vagy a sok rossz ules valtja ezt ki. En ulomunkat vegzek, es gornyedek. Nem tudom te mit dolgozol, de akar nalad is lehet ez az oka.
2020. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj az ülőmunkától nagyon , rtg képen látszik nekem h kicsit elvan ferdülve napi 10 órát ülök.


Egy hete elkezdtem újra szedni a brufen tablettát jó is lett nem fáj, mit ad Isten vényköteles lett máj.1-től 😂😂😂 sebaj feliratom mert ez volt a jó.

2020. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Coccygodyniát akartal írni szerintem
2020. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egyszer seggbe rúgott a barátnőm viccből és több hétig nem tudtam ülni és fájdalommentesen járni.
2020. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!