Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Folyton kirándul a bokám, mi...

Folyton kirándul a bokám, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
1 év alatt 4 alkalommal rándult ki, pedig sohasem futottam, csak sétáltam. 1 éve már be van dagadva, folyton fáj, amikor meg már úgy érzem, hogy na kezd javulni, újból elesek. Olyankor reccsen egy hatalmasat, és már a földön is vagyok. Hiába megyek orvoshoz, semmit nem csinálnak vele, csak teszik a remek javaslatokat, amiket még a hülye is tud. Hiába pihentetem, borogatom és még bokarögzítőt is hordok, mert 2 hét után már javulnia kellene, de mivel teljesen eredménytelen szokott lenni, így abbahagyom a 0-24-ben levő fetrengést, és mozgok, de nem terhelem meg, sőt, legtöbbször csak biciklizni szoktam. Egyre jobban idegesít az, hogy bármerre megyek, minden lépésemet figyelmesen kell néznem, hogy ne essek el, ami elég megterhelő szellemileg. Ha végleg besokallok, elmegyek egy komolyabb kivizsgálásra. 18L
2020. jún. 7. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a bokaízületi ínszalagjaid tágultak ki.

Ez rendszeres, visszatérő bokaficamnál szokott előfordulni.

Az orvosok tornáztatást nem javasoltak?

Bár, ha annyira lazák a szalagok, elképzelhető, hogy valamikor műtétre lenne szükség.

Nekem is hasonló van, csak szerencsére mostanában nem rándult ki, igaz, speciális zoknit vettem hozzá, és igyekszem magas szárú cipőket hordani, amik fogják a bokámat.

2020. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Hát mikor kiránduljon, ha nem ilyen szép időben, én is ilyenkor szoktam?

Megrándul...

2020. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!