Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van, az, hogy fájt a...

Miért van, az, hogy fájt a lábam, elkezdtem sírni, aztán nevetni? Többi lent...

Figyelt kérdés

Szóval, ha ezt olvasod, örülök, hogy itt vagy. Egy napja elestem nagyon bringázás közben úgy, hogy írtó nagy lett a seb, ma pedig mikor bekötöttem, el kezdtem sírni a fájdalomtól, aztán valamiért nevettem, aztán újra sírtam és nevettem. Nagyon fura volt. Amikor nevettem, teljesen boldognak éreztem magam, amikor pedig sírtam, akkor elhagyatottnak. Kérlek normális választ írj, ha írsz.

L



2020. jún. 26. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi lehet, de egyes embereknél endorfin termelődik erősebb fájdalomtól. Gondolj csak bele, miért szeretik sokan a csípőset, vagy pedig direkt vágják magukat. Nekem egyszer volt egy nagyon beteg fogam, borzasztóan fájt, letört, elérte a fájdalom az ideget is, és mikor végre kihúzattam, utána nagyon bódult és szerelmes töltetű voltam. De nem volt senki, akit szerethettem volna, csak úgy magában egy szerelmes állapot jött létre. Ráadásul én nem is lány vagyok, szóval ez nemtől függetlenül működhet. Valószínűleg a hormonjaid játszadoztak egy picit, ezért változott ide-oda a hangulatod.
2020. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!