Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A jobb hát "szárnyam" mellett...

A jobb hát "szárnyam" mellett be van állva a hátam. Ezt csotkovács rendbe tudná tenni?

Figyelt kérdés

#hát #fájdalom #Csotkovács
2020. júl. 1. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Az ideg össze rántotta az izomzatot,Sport krémmel bekenve,szét kell maszirozgatni.Izom lazitó gyógyszert a házi orvos tud fel írni.
2020. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
A lapockádra gondolsz? Gyógymasszőr kell ide, nem csontkovács.
2020. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akar a csontkovacs is, de masszor lehet hamarabb megoldja, izomlazito kremet hasznalhatsz....
2020. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Barbi74 válasza:
78%
Nekem hasonló problémám van és nem a csontkovács hozta helyre hanem egy sportmasszőr. Csak hátmasszirozást szoktam kérni, 50 perc 6ezer ft de utána 2 hétig nem fáj a hátam. Csak ajánlani tudom. De sport vagy gyógymasszőr legyen, a többi semmit sem ér.
2020. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Masszőrhöz menj! Egyrészt egy sarlatán masszőr kevesebb visszafordíthatatlan kárt tud okozni, mint egy sarlatán csontkovács, másrészt ez jó eséllyel csak izomprobléma.
2020. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!