Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van okom aggódni?Lehet ez...

Van okom aggódni?Lehet ez vérmérgezés?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt megvágtam a sarkamat,miközben az erre használatos pengés eszközzel távolítottam el a megvastagodott bőrt.

Nagyon vérzett,rögtön lefertőtlenítettem és bekötöttem.

Ma vettem észre,hogy egy 3-4 cm-es piros csík jelent meg a vágásból kiindulva.

Ez már kb 4 órája volt,azóta nem terjedt tovább.

Biztos ami biztos beugrottam az ügyeletre,ahol konkrétan rá se néztek,csak annyit mondtak h tegyek rá alkoholos borogatást és figyeljem.

Őszintén nem nagyon nyugodtam meg,ezért is írok ide,hogy akinek van ilyen jellegű tapasztalata legyen szives ossza meg velem!



2020. júl. 6. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha igy jartal el, nem rozsdas szog szurt meg, nem fertozodhetett el a sebed, szinte lehetetlen. Az a bizonyos csik, ami azt hiszem, a sziv fele indul el, szerintem nagyon jellezetes es ismerik az orvosok. Azert semmibol nem allt volna megnyugtatniuk.

Akkor lenne hanyas, laz es mas tunetek.

Inkabb Google keresobe ird, mint itt kerdezd. Inkabb maskor is ovatos legyel.

2020. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!