Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Domestosos vizet ihattam....

Domestosos vizet ihattam. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Munkahelyen domesztosszal fertozlenitik a poharakat. En pedig ezt elfelejtve egyikbe engedtem vizet majd ittam egy kortyot es akkor ereztem meg a budos domesztos szagot. Valoszinuleg nem jol oblitette ki a takaritoneni. Lehet gond? Azt az egy korty vizet nyeltem le. Utana ittam sima vizet hogy higitsam ha gond van is.... valaki jart mar igy? Lehet baj? Nagy tragedia gondolom nem hisz csak egy korty volt az is higitva de azert erdekelnenek tapasztalatok.



2020. júl. 23. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Van akinek pont jót tesz, ha mocskosul beszél és folyamatosan ömlik ki a mocsok a száján nő létére.
2020. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már ugyanígy és semmi bajom nem lett.
2020. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Szerintem használni nem fog, az biztos.
2020. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj. Ne aggódj.
2020. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vantel ***** válasza:
50%
Még ha látnád a rongyot amivel törölt mire használta. Úgy haladnak,hogy piszoár,wc, étkező.
2020. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mondott hülyeséget az utolsó sem. De ha nem is törli el a domesztosz gyakorlatilag hipó, azt nagyon alaposan el kellene öblíteni. Nem tudom lesz-e bajod ennyitől, de szerintem vigyél saját poharat.
2020. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a domestos nem poharak fertőtlenítésére való elsősorban. Inkább fürdő, wc, felmosásra stb.
2020. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Nem lett semmi bajom. Vagyis kicsit kapar a torkom, de allergia szezon is van tehát nem biztos h ettől :) Ha meg eddig megmaradtam már szerintem maradok is.

Igen tudom, hogy nem erre való a domestos. Otthon pl WC-n kívül semmire se használom, pont azért mert elég durva cucc. kiváltható más dolgokkal is.

2020. júl. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!