Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne megelőzni a minden nyáron előforduló vízi baleseteket a Balatonnál?

Figyelt kérdés
Máshol,strandokon is van,de a Balatoniakról mintha jobban beszámolnának.

2020. júl. 26. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos sehogy.

10% tragédia vagy kevesebb adódik eü problémáról, stroke, aneurizma, infarktus, ezt nem látod előre

A többi meg az emberi balf.ság eredménye, őket meg nem tudod megváltoztatni.

2020. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkoztam, mert kamasz korba érő gyerekem van, félek, hogy ha majd egyedül megy strandolni a barátaival, vagánykodni fog. Már gondoltam arra, hogy jó lenne kifejleszteni egy olyan jelző készüléket, ami valahogy megmutatja, hogy hol van az, aki elmerült, vagy olyan fürdőruhát, ami nem engedi annyira lesüllyedni az embert, de nem úszógumi vagy mentőmellény, mert azt úgysem venné fel. :( De ilyen eszközök hiányában jobb lenne több vízi mentő és több felvilágosítás, a fiatalok nyelvén, és jobb lenne, ha több népszerű sztár, énekes, stb. népszerűsítené a vízi biztonságot.
2020. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
3 hónap karanténnal.
2020. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!