Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem gyógyul meg a...

Miért nem gyógyul meg a zúzodott vállam?

Figyelt kérdés
21/L. Másfél hónapja estem egy nagyobbat es zúzodott a vállam. Kb 1 hét után már teljesen rendben volt,szinte már nem is fájt,és ez egy hétig így is maradt. Ennek ellenére igyekeztem még tovabbra is kímelni,nem nehezet emelni,nem azon az oldalamon aludni. Viszont a 3. Hét utan ismet elkezdett fajni. Nem azt mondom hogy kibirhatatlanul,de időnkent belenyilall es reggel is mindig fáj mert elalszom vagy nem tudom. Zavar hogy kb 2 het elvileg a gyogyulasi ido de meg mindig faj es nem tudom mit csinalhatnek vele,mert az orvos szerint sem repedes sem szalagszakadas nem tortent de megsem gyogyul es most mar aggodom miatta:/ ha valaki tudna hasznos tanacsot adni vagy volt mar hasonlo helyzetben es irna azt nagyon megkoszonnem😊

2020. aug. 22. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza, nézzék meg röntgenen, nem alakult e ki valami közben.
2020. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!