Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől liluhatott be a kezem?

Mitől liluhatott be a kezem?

Figyelt kérdés

Egy hettel ezelott arra lettem figyelmes hogy a bal kezfejemnel egy foltban kicsit lila a kezem es ha megnyomtam fajt.

Ez par nap alatt el is mult.

De megijedtem mert azt hallottam hogy ez trombozis jele is lehet.

Nem volt bedagadva nagyon melegnek sem ereztem csak picit elszinezodott aztan ugye elmult.

Szedek fogamzasgatlot es tudom hogy ez okozhat trombozist.

Szerintetek mitol lehetett ez?

Nem emlekszem hogy bevertem volna a kezem,de nem vagyok benne biztos,lehet hogy csak nem tunt fel.

De felek hogy komolyabb baj.

Elore koszi a valaszokat.

20/n



2020. szept. 4. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A felső végtag trombózis a sokkal ritkább mint az alsóé. Trombózis esetén ahogy írod meleg, duzzadt a végtag, jóval duzzadtabb mint a másik, és piros. A lilás szürkés elszíneződés inkább artériás elzáródásra figyelmeztet, de így hogy mondod, hogy abban az egy pontban fájt, biztosan odaütötted valahova.
2020. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!