Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történik, hogyha nem...

Mi történik, hogyha nem szedik ki a varratokat?

Figyelt kérdés

Szerdán volt egy balesetem, késsel mélyen elvágtam a hüvelyujjam, varrni kellett. Jövő hét pénteken kell majd varratszedésre mennem. De ugye ha valakinek akár csak hőemelkedése van, akkor be sem engedik a rendelésre. Na ilyenkor mi a helyzet? Akkor bent marad a varrat? Abból milyen baj lehet? :/

Félek, hogy addig bármi lehet még és nem engednek be egy esetleges hőemelkedés/láz miatt.



2020. okt. 2. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idõ után kilöki a szervezeted
2020. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ebből nem lenne baj? Mármint, hogyha túl sokáig van bent, nem tud belenőni, vagy bármi?

Buta kérdés, tudom, csak megijedtem.

2020. okt. 2. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem valószínű, hogy hőemelkedéssel kiszűrnek, mert a homlokod hőmérséklete még bőven a limit alatt lesz.


Másrészt nagy bajod nem lesz a bennmaradó varrattól, de egy idő után kellemetlen lesz, fájhat.

2020. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Remélem nem lesz baj és bejutok majd a varratszedésre.

És ha fáj tőle, azzal gondolom semmit se lehet kezdeni addig, amíg ki nem szedik.

2020. okt. 2. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy nagy kunszt a varrat szedés, én a vállamból szedtem ki minden gond nélkül.Hüvelykujjon simán kiszedhetnéd.
2020. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást, és ne idegeskedj!:D

Az nem segít. Maximum elmész magándokihoz, aki kiszedi a varratot vagy ha van egészségügyben dolgozó ismerősöd, ő is hamar megoldja, hisz nem nagy dolog.

De szerintem se valószínű, hogy kiszűrik ha hőemelkedésed is van. Nálunk minden reggel megmérik a testhőmérsékletünk, múltkor 35,1 volt. Biztos teljesen jó adat:DDD

2020. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

Ajánlom ezt a tavaszi cikket:


[link]


Nem tudom, sírjak vagy nevessek.

2020. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igyekszem megnyugodni és remélem, hogy minden rendben lesz. :)

2020. okt. 2. 10:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hőemelkedéssel még beengednek nem beszélve arról, hogy akinek sebe van (van akinek ennél súlyosabb) alapvetően feltételezni kell, hogy amiatt.
2020. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!