Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A nyakkiszívást hogyan lehet...

A nyakkiszívást hogyan lehet “gyógyítani”?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban (1-2óra körül ) a barátom kiszívta a nyakam. Én nagyon “allergiás” vagyok erre,persze csak átvitt értelemben.

Amióta olvastam egy cikket arról,hogy egy srác belehalt abba,hogy kiszívták a nyakát,nagyon rettegek a dologtól (életemben 1x volt nagyon nagyon picit kiszívva a nyakam,szinte nem is látszott) most viszont elég nagy és látványos folt sikeredett. Kicsit fáj is. Amikor kapcsoltam,azonnal eltoltam a barátom,de így is sikerült csúnya nyomot hagynia rajtam. Amikor megláttam a tükörben nagyon bestresszeltem,alig tudtam elaludni miatta,éjszaka volt néhány rémálmom ezzel kapcsolatban és reggel is görcsölt a gyomrom emiatt. A kérdésem az lenne,hogy hogyan lehet a véraláfutás gyógyulását/felszívódását felgyorsítani? Szerintetek túlreagálom,és sz*rjam le az egészet? Sok ismerősöm látom,hogy az egész mellkasuk\nyakuk\mellük ki van szívva,mégsem problémáznak rajta. Nálam ez valami trauma lehet,túlságosan megérintett az a cikk? Köszönöm előre is az ÉRTELMES válaszokat,nem kérek iróniát,cinizmust,viccelődést a kommentek között.


2020. okt. 19. 07:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy ezt is lehet ugyan úgy kezelni,mintha beütöttem volna valamim,és attól lenne véraláfutásom? Az olyasfajta sérülések nem szoktak érdekelni.
2020. okt. 19. 07:02
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Sima véraláfutás, ne stresszelj.

Kend be fogkrémmel, az segít gyorsan eltüntetni.

2020. okt. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Minek jársz vámpírral.
2020. okt. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem a folt a probléma, hanem a barátod! Sürgösen közöld vele, hogy ez neked nem elfogadható, ha nem veszi figyelembe, akkor szakíts vele!
2020. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátod elég primitív. Mond meg neki,hogy azon túl,hogy gyerekes dolog kiszívni más nyakát,te még félsz is tőle. Ha nem tartja tiszteletben,akkor lapát.

Egyébként fekete nadálytő krém gyorsítja a halványodást. A srác aki belehalt, valszeg az extrém ritka kategoria és gyanítom volt valami alvadási zavara is,csak a média felfújta, ettől ne parázz.

2020. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,elnézést kért érte,megígérte,hogy többet nem csinálja. De már sajnos megtörtént,ezt pedig nem tudom visszaforgatni :(
2020. okt. 19. 08:26
 7/7 anonim ***** válasza:
HAsználj valami sminket rá, akkor nem feltünö!
2020. okt. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!