Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Furcsa fájdalom a bokamba?

Furcsa fájdalom a bokamba?

Figyelt kérdés
Tudom, forduljak orvoshoz, de ebben a helyzetben leszarja, hogy épp mivan a korona vírus mellett. 1 hete nagyon furcsa érzés van a bokamba, mintha leszakadt volna ott valami. Alapjaraton nem fáj, csak ha épp oda ér valami, cipőt egyáltalán nem tudok hordani mert pont megnyomja egy ponton és lábra nem tudok állni, csizmában tudok lenni mert úgy nem fáj. Az érzés furcsa, mintha az ideg szálak lelennenk szakadva, mozognak benne és így fájdalom és csibbadas érzet van végig a labfejemben, soha nem volt még ilyen. Remélem valaki volt már hasonló helyzetben és legalább tanácsot tud adni mivel kezelhetem. Köszönöm szépen.

2020. dec. 8. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de ha a krónikus betegséggel nem foglalkoznak, mondd hogy félreléptél, vagy valami, de most, és fáj.
2020. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!