Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Végtagtörések esetén a kórházb...

Végtagtörések esetén a kórházban hogy látnak el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt wc, fürdés, evés, ivás ilyesmi.

2021. jan. 30. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Segítenek a nővérek, ők ezért kapják a fizetést, ami ugye nem sok sajnos.
2021. jan. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoba wc, "kacsa"/agytal, ágyban fürdetés, kaját, italt kihozzák. Adnak valamilyen segédeszközt később, megtanít a gyogytornasz a használatára. Mondjuk én alsovegtagi törlésre gondolok most.

Nyilván ha a karod van eltorve, akkor a mosdóba ki tudsz menni :D

Nekem a.labamujjam volt eltorve, nem kerültem kórházba, de egész nap nem/alig tudtam lábra állni annyira fájt...

Amikor kimentem a.toalettre az kb 30 perc volt, olyan lassan mozogtam.

Erre voltál amúgy kíváncsi?

2021. jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkét lábamat műteni fogják pénteken. Műtét után be leszek gipszelve, az egyik lábam ráadásul combig.

Ilyenkor hogy fogok mozogni?

Tolószékben wc?

Annyira sokkolódtam attól, mikor az operáló orvos közölte, hogy utána gipszbe kell tenni, hogy ezeket meg sem kérdeztem. Gipszem sem volt még soha. Műtét után 12 napot kell bent feküdni :(

2022. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sehogy nem fogsz közlekedni. Két begipszelt lábbal te felpolcolva fogsz feküdni és majd kacsa, katéter..

tolószék meg hazafelé max

2022. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!