Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Octenisept fertőtlenítő spray...

Octenisept fertőtlenítő spray alkalmazható csiklóra?

Figyelt kérdés
Kis sérülés miatt kérdezem, hogy elősegítsem a sebgyógyulást, de igazából csak hámsérülés történhetett, nem tudom hogyan, viszont 2 nap alatt látszólag semmit sem javult, nem fáj.

2021. febr. 5. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ne használj csiklóra semmit !!!

Még több sérülést okozhatsz, vagy csak súlyosbítja.

Ha nem tudod hogyan került oda, akkor nőgyógyásszal kell kivizsgálnod, ugyanis lehet, hogy nem sérülés, hanem elváltozás.

2021. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szimplán nem rémlik, mikor szereztem, de biztos hogy hámsérülés.
2021. febr. 5. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Csiklón nem fordul elő sérülés, az egyik legtöbb idegszállal ellátott terület, rögtön emlékeznél.

Hámsérülést orvossal kell kivizsgálni.

2021. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Előbb azt írod, nem fordul elő sérülés ott, aztán meg azt, hogy orvosnak kell megnézni xd akkor én egy orvosi csoda vagyok, amúgy azért tudom hogy sérülés mert nemrég megcsikartam és tudván tudtam h attól lett ott, ezúttal ugyanolyan a sérülés csak nem rémlik, nem fogok 1 mm-s kis hámsérüléssel dokihoz járkálni ha nem haragszol,nem ezt kérdeztem.
2021. febr. 6. 07:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha a kezeden lesz egy kis seb, akkor is rohansz orvoshoz kivizsgálni? Amennyi eszed lehet, biztos.
2021. febr. 6. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Orvosis vagyok, persze ahogy érzed. Csak szóltam, hogy lehet rosszindulatú elváltozás is. És csiklóra nem szabad semmit sem kenni, esetleg megfelelő pH intim-gélt, de az nem fogja megoldani a problémát.
2021. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ha orvosis vagy, akkor pláne tudhatnád, hogy bárhol előfordulhat sérülés, ami nálam is előfordult most is, akár orvos vagy akár nem. Egyébként nem kentem rá semmit, de ma úgy láttam 95%-ban elmúlt, ergo begyógyult.
2021. febr. 7. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!