Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mennyire veszelyes ha a...

Stormbot2003 kérdése:

Mennyire veszelyes ha a fulpiszalot veletlen tulmelyre nyomod?

Figyelt kérdés
Tisztitottam a fulem de veletlen tul melyre nyomtam, egy picit fajt, de rendesen hallok vele mindent, viszont egy vagy ket nappal kesobb amikor takaritottam veres volt a fulpiszkalo, nem szedulok vagy barmi de aggodok negogy valami durvabb tortent, fuleszetre nem szivesen mennek csak ha tenyleg valoszinu lenne valami baj

#Fulverzes #Fulpiszkalo
2021. febr. 10. 19:55
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg valakivel, hátha csak a bőrt sértetted fel
2021. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat lehet de mondjuk azt nem hiszem, hogy ilyen konnyen beverezne ennyitol szerintem a dobhartyamat sertettem meg csak nem komolyan vagy barmi, de elvileg az ilyenek begyogyulnak maguktol csak azert rakerdezek nehogy valami komoly legyen
2021. febr. 10. 20:33
 3/6 anonim válasza:
100%
Inkább nézesd meg. Ha nem akarsz füleszétre menni akkor talán a házi orvos is meg tudja nézni, de velem még nem történt ilyen, nem értek hozzá :)
2021. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat lehet azt kene de azt inkabb csak vegso esetbe csinalnam ha lenne is valamilyen tunet, probaltam a fulem es ugyanugy hallok vele mint a masikkal, nem szedulok vagy barmi a szuleimet meg nem szeretnem ezzel leterhelni, foleg igy korona alatt es ahigy utana olvasgattam hacsak nem valami betegseg vagy gyulladas akkor meg ha rendesen meg is sertettem volna a dobhartyam begyogyulna
2021. febr. 10. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki szétzúzta a hallócsontocskáit egy fülpiszkálóval. Egy szúnyog ui. rosszkor volt rossz helyen....
2021. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a francnak naponta dugdosni oda azokat a gerendákat?
2021. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!