Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Becsípődött ideggel mit lehet...

Becsípődött ideggel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és thai box edzésen az egyik edzőstársam odavert a földre. Pont ráestem a derekamra, bordáimra, pár percig levegőt se kaptam. De nem is ez a lényeg, hanem mintha azóta a derekamba becsípődött volna az ideg. (Egyáltalán nem biztos, hogy ettől van, csak én gondolom) Néha mozdulni sem tudok tőle. Ezzel mit lehet csinálni? Vasárnap lesz meccsem, addigra elmúlik?
2021. márc. 2. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell mozgatni. Ehhez anatómiàt ismerő ember kell. Jobbulást kívànok!
2021. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor ez azt jelenti, hogy ha nem megyek szamkemberhez, örökké így maradok? Bocsi, ha hülye kérdés, nem volt még ilyenem.
2021. márc. 2. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Küldök egy videót, azt nézd meg nagyon értelmes. A köpölyözést magyarázza el benne, hogyan kell átmozgatni a testet.


https://www.youtube.com/watch?v=bux7Op6TMxQ

2021. márc. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne megnézetni orvossal, bordád is elrepedhetett és akkor nem tesz jót a mozgás, kimozgatás.
2021. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ohh hát az nagyon szuper lenne, így meccs előtt. (Meg amúgy is)

Köszönöm a válaszokat.

Az a furcsa, hogy megnéztem ugye ezt a videót, és egyáltalán nem fájt, ahogy mozgattuk a lábam. Tehát lehet, hogy nem is idegbecsípődés.

2021. márc. 2. 15:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!